Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen az íze a japán szakénak?

Milyen az íze a japán szakénak?

Figyelt kérdés
Küllemre pálinkához hasonlít, de a készítési eljárása állítólag, mint a boré. Ennek ellenére az íze teljesen azon néhány infó szerint, amit neten találtam.

2018. dec. 26. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Édes.
2018. dec. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Édes, édes, ez nem mond el sokat róla. Édes a bor és a pezsgő, de azontúl is van az édesboroknak egy sajátos íze.
2018. dec. 26. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ízlében semmi más alkoholra nem hasonlít, amit eddig ittam, de nem lehet elmondani. Vegyél, nem lehet olyan nehéz találni.

Persze nyilván a szakék is különböznek egymástól, ahogy pl. az édes vörösborok is...

2018. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Magyarázd el, egy született vaknak, hogy milyen a piros szín! Nem fog sikerülni! Ugyan így az illatokat és ízeket sem tudjuk szavakban pontosan leírni!
2018. dec. 27. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Teljesen szubjektív benyomás az, hogy engem speciel a pezsgőre emlékeztetett mindegyik szaké, amit valaha kóstoltam, csak buborék nélkül. De lehet, hogy másnak más jut róla eszébe.
2018. dec. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
elesztohoz hasonlitanam de vsak en ereztem ezt ki benne. nem finom annyi szent
2019. nov. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!