Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok, ha egy idegen helyen...

Vegánok, ha egy idegen helyen hússal és egyébb finomságokkal kínálnak titeket, akkor visszautasítjátok, vagy csipegettek belőle? Én úgy tudom hogy illik elfogadni, de lehet hogy tévedek.

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Visszautasítani is lehet illedelmesen
2019. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Szerintem aki csipeget a húsos és egyéb finomságos ételből, az nem vegán. Mint az előző hozzászóló írta, kedvesen is vissza lehet utasítani. (Csak nem nyomják le a torkodon, mindegy milyen okból nem fogadod el)
2019. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Vendégségben NEM illik senkit olyasmivel kínálni, amit nem eszik/nem ehet akármilyen okból.

Másrészt vendégségben NEM ILLETLEN nem enni abból, ami valamiért nem ehetö valaki számára!

Harmadszor egy vega/vegán számára a hús NEM finomság, hanem undorító dolog!


Ha neked valahol pl. gyerekcombot, szemeket, kutyahúst vagy akármi más számodra udorító dolgot tálalnának, az neked finomság lenne? Mert egy vega/vegán számára kb ilyen kategória a hús!

2019. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Tévedsz.

Én az alkoholtól léptem le 15 éve, nagyon kedvesen tudom visszautasítani.

2019. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki német juhászkutyából készült finomságokkal kínálna téged, akkor visszautasítanád, vagy csipegetnél belőle?
2019. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Az állati eredetű dolgokat visszautasítom, a többi finomságból fogyasztok.
2019. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Illik vendegsegben elfogadni? Nem inkább illik a vendéglátónak olyan ételt kínálni, amit a vendég is ehet?

Nem vagyok vegàn, de eszembe sem jutna a vegàn barátaimat hússal kínálni. Mert az lenne bunkóság, nem az, ha nem eszik.


Egyébként vendegsegben bármit vissza lehet utasítani. Én nem kávézok és nem iszok piát. Minden alkalommal vissza kell utasitanom, amikor kinalnak. Kényszerből nem fogom inni.

2019. okt. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!