Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hol lehet ilyen vegán tojáspót...

Hol lehet ilyen vegán tojáspótlót kapni?

Figyelt kérdés

Ilyen érdekelne, ami ebben a cikkben van, azt írják valami hipermarket.


[link]


Mi a neve?



2019. szept. 24. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Gógli? Csak úgy hirtelen:

[link]

2019. szept. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez amit belinkeltél, nem hipermarket.
2019. szept. 27. 10:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyan kéne, amit elérek spárban, aldiban, lidlben, auchanban, tescoban, pennyben, akármiben, ami számomra elérhető.
2019. szept. 27. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán a Tescoban kapható (innen lehet a hivatkozás), az összes többi hipermarket illetve diszkont nem tart ilyesmit.

Ahol biztosan kapható: Bijó áruház ill. Bulkshop.

És tényleg a cseh Topnatur cég terméke ("Vegan Eggie").

2019. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Interspárban azóta találtam, ki is próbáltuk. Vegan EASY EGG a neve az Orgrantól. Külalakra nagyon hasonló lett a rántottához, ízben, állagban annyira nem hozta vissza az élményt. Legközelebb teszek hozzá egy kis himalája sót. Bulkshopba hiába mentem el hétvégén, a google szerinti nyitvatartás nem egyezett a valós nyitvatartással, nagyon csalódott voltam. Viszont hálás köszönet az Interspárnak a vegán tojásért, sokkal közelebb is van, mint a Bulkshop!
2019. nov. 16. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!