Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Elitélendő egy olyan ember,...

Elitélendő egy olyan ember, aki vegán táplálkozásból visszatér a húsevésre? A vegánok ezt a viselkedést elitélik, amúgy mennyire gyakori ez a viselkedés változás?

Figyelt kérdés
Vegán voltam 4 évig, de egy jobban kezdett hiányozni a sajt, aztán a tojás így egy darabig vegetáriánus lettem. Aztán kB fél éve a hús is hiányozni kezdett, próbáltam minden húshelyettesítőt de végül feladtam, mondjuk vannak Vega szalámik, azok elég jök.
2019. szept. 16. 07:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem elítélendő. Most eszel úgy, ahogyan a szervezetednek szükséges.
2019. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

Elsősorban azt csinálsz, amit akarsz. Nem vagyok egy kicsit sem vegán, de a szervezetnek valójában nincs szüksége húsra.

Azt meg, hogy ki, mit gondol nem le lehet szarni? Egyél azt, amit akarsz, ne kínozd magad.

2019. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy kicsit sem vegán, de a szervezetnek valójában nincs szüksége húsra.


De ha nekem ennyire hiányzott akkor nem lehet hogy mégis szüksége volt rá? Minden embert egységesen kell kezelni? Nem lehet hogy mások vagyunk, tehát valakinek szüksége van rá valakinek nem..

2019. szept. 16. 08:15
 4/18 anonim ***** válasza:
47%
Az ember mindenevő szervezettel, fogazattal rendelkezik és az őseink is eszerint éltek évmilliókon keresztül,ezért hiányzik, ha megvonod a húsokat magadtól.Inkább a paleolit étrendet javaslom, mert akkor ehetsz húst, szénhidrátot,zsírt, zöldséget és gyümölcsöt is.
2019. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki szervezete alkalmas a vega étkezésre, főleg nem a vegánra. Van aki azt állítja sokkal jobban érzi magát mióta nem eszik húst, tejtermékeket, van akinek annyira rosszul viseli a szervezete és különböző hiánybetegségei is kialakulnak, hogy MUSZÁJ!
2019. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
#5 voltam. véletlen nyomtam egy entert. Szóval MUSZÁJ! vissza állnia a megszokott étrendre. Azt meg xard le, aki elítél, mindenki azt egyen ami jólesik neki.
2019. szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
69%
Néhány vegánnak szokása vérszemet kapni amikor valaki más nem vegán, de amúgy semmi elítélendő nincs abban, hogy mit eszel és egy normális ember nem is fog elítélni.
2019. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Én mindenkit elítélek, ez az egyik kedvenc időtöltésem.
2019. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%

Ugyanúgy NEM elitélendő, mint aki a vegánra tér át.

.

Két idézet:

"Senki sem jobb annyival a másiknál, hogy itélkezzék felette!"

"Gondolkodni nehéz, ezért az emberek itélkeznek!"

.

Ha bárki is szóvá teszi, mondhatod:

"nekem megjött az eszem, de neked nincs mi megjöjjön!"

2019. szept. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez mindenkinek a maga döntése. Kipróbáltam a vegánságot, de fél év után újra eszem sajtot és néha vajat is.
2019. szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!