Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Létezik olyan hogy vegán...

Létezik olyan hogy vegán lobbi, vegán propaganda?

Figyelt kérdés

Pl hús és tejiparnak van ilyen lobbija. Pl vannak olyan tudományos tanulmányok amiben arra jutnak mennyire jó a hús és a tej.

Vajon a vegánok van ilyen lobbija pl vannak olyan tanulmányok amik azt mondják hogy a növényi táplálkozás miatt nem leszel rákos meg cukorbeteg. De vajon ezek a kutatások mennyire a lobbi része és kicsit ferdítik.


2019. okt. 18. 06:44
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Te nem tudod elképzelni, hogy valaki önzetlenül hülye?
2019. okt. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek egymásnak ellentmondó tanulmányok a témában, dióhéjban egyik szerint hús nélkül meghalsz, a másik szerint meg a hústól halsz meg.
2019. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol érdek van, oda jut propaganda is, oldaltól függetlenül.
2019. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A PETA nevű "állatvédő" szervezet reklámjaira keress rá. Sok köztük a hamis, pl. az egyik azt sugallja, hogy a gyapjú lenyírása során a birkát szinte megnyúzzák, a bőre is lejön foltokban és véres lesz. Ez nem igaz, hiszen a gyapjúhoz csak az állat szőrét vágják le, semmi baja nem lesz.
2019. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó, nem csak a PETÁnak vannak "horrorvideói", "horrorfotói", én személy szerint rajtuk kivül még többszáz szervezetnek, civilnek láttam már ugyanilyen horror tartalmú videóit, fotóit. Biztos ők is csak kamuznak.. a rajtuk szereplő állatok meg akkor szinésznek vannak felkérve a fizetett propagandában ?
2020. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
#5, vannak gáz dolgok a nagyüzemi állattartásban. De attól még a Peta képei között ezen felül vannak kamu képek is.
2020. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
És ezt te honnan tudod ? Igen, olvastam én is az elaltatott állatokkal és hasonlókkal kapcsolatos sztorikról, cska az ebben a vicces, hogy halvány lila gőzünk nincs külső szemlélőként, hogy ebből mi igaz, mi nem. A PETA egyébként egy komoly, nagy múlttal rendelkező szervezet,szóval nevetséges, hogy laikusok osztják az észt, hogy biztos blöffölnek meg hazudnak meg propagandát folytatnak. És még egyszer : többszáz hasonló szervezetet. civileket láttam már, akik ugyanilyen tartalmakat közöltek.
2020. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!