Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegànoknak mi a véleményük a...

Vegànoknak mi a véleményük a tojàs megevéséről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem eszek hústés nem fogyasztok semmilyen àllati eredetű terméket,kivéve Nagymamàm tyúkjainak tojàsàt. Szabadban vannak a tyúkok napközben,csak estére vannak bezàrva egy tàgas helyiségbe,hogy ne fàzzanak éjszaka. Jó eledellel eteti őket. És,amikor eljön a szomorú pillanat,akkor eltemeti őket. Nem levàgja. Kinek mi erről a véleménye? Tudom,hogy ez így màr nem vegànsàg,hanem eggetàriànus étkezés. Őszinte véleményeket vàrok. Köszönöm szépen,ha vàlaszoltok. Szép napot Mindenkinek! :)

#Veggetàriànus
2019. okt. 18. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Már eggetárius szót is kitaláltak? Röhej. Ha a flexitárianus nem lenne elég nagy hülyeség.
2019. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan én nem vagyok vegán, de szerintem ez tök jó!

Én is tervezem hogy egy növényi alap + házi(!!!) tejtermék + házi(!!!) tojás étrendre térjek át, az ipari állattartást nem szeretném támogatni, de ha normálisan vannak tartva az állatok, akkor szerintem az ilyesmivel nincs gond.

Persze vannak akik szerint már ez se oké.

2019. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Remélem nem gondolod, hogy bárki elhiszi, hogy nagyi eltemeti a tyúkokat. 😂


Egyébként itt egy válasz, én egyetértek vele.


[link]

2019. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Màsodiknak köszönöm szépen az értelmes vàlaszt. Harmadik vàlaszolónak üzenem,hogy senkinek nem kötelessége elhinni bàrmit. Ha Te nem hiszed,attól még nem dőlt össze a vilag.
2019. okt. 18. 17:15
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Ne hisztizz, ott a válasz is.
2019. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Ha szereted a tojást egyél nyugodtan, ne az alapján dönts hogy itt miket írnak. A tojás tele van értékes tápanyagokkal, szóval ártani biztosan nem ártasz vele magadnak.

En is vega vagyok 🙂

2019. okt. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Miért ne? Nekem pl ludakat több ismerősöm (köztük a nagymamám) is tartott úgy, hogy az állatok természetes haláláig. Mi ebben a fura?

2019. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegán vagyok. Az ilyen formában történő tojás evéssel egyetértek. A házilag tartott tehén tejének ivásával nem értek egyet, az még mindig a bocié, stb. de a tojás az más kérdés.
2019. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!