Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a véleményük a koreaiaknak...

Mi a véleményük a koreaiaknak az instant tésztákról?

Figyelt kérdés
Annyira rossz véleményük van róla általánosságban, mint amilyen mondjuk Magyarországon a vélemény az instant porlevesekről?

2018. nov. 10. 21:09
 1/5 A kérdező kommentje:
instant tészta levesekre gondolok, nem a szimpla száraztésztára.
2018. nov. 10. 21:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Laktam kinn pár hónapot. Nagyon sok instant tésztát esznek. A kisebb boltok fele azzal van tele.
2018. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, minden információ érdekel, és pont azt akartam még hozzáírni a kérdéshez, hogy aki hónapokat vagy akár éveket is ott élt. Egy kiegészítő kérdés: Lehet, hogy te is sokat ettél, és esetleg kényelemből, mert mondjuk azt gyorsan könnyen elkészítetted?

Egyébként a kérdés azért merült fel bennem, mert ha nem is gyakran, de azért havonta 1-2 alkalommal kényelmes gyorsan elkészíteni vacsorára. És azok közül, amiket kóstoltam, az itthon kapható koreai, Koreában gyártottak még ízlettek is. Míg a többi, pl. Vietnamban gyártottak, vagy európai márkák az átlagnál is jobban műízűek.

2018. nov. 10. 22:11
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Én egy Maláj embertől kaptam régebben egy csomag instant levest a beáztatós tésztával, és volt mellé fűszer és rák darabka is.
2018. nov. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, viszonylag sokat ettem én is kinn, már ha az itthonihoz mérem, de azért voltak sokkal jobb kaják, szóval ha lehetett akkor azok mellett döntöttem. Ott is van rosszabb és jobb minőségű. Én az üvegtésztásakat szerettem nagyon, meg ami kevésbé csípett, mert odakainn nem tréfálnak ha csípős ízről van szó.
2018. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!