Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik voltak Tündérhegyen, mi...

Akik voltak Tündérhegyen, mi a véleményük "Ricsi nővérről"?

Figyelt kérdés
Én másfél éve voltam bent 18 évesen, és én kedveltem őt, kedves is volt velem, bár néha elég bátor tanácsokat adott (pl. hívjak fel valakit, aki miatt rossz lelkiállapotban vagyok, és mondjam meg neki a magamét). Sok helyen hallottam, hogy túl barátságos volt néhány beteggel. Tapasztalatok?

2019. aug. 2. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Főleg c vitaminosokat ismerek ilyen névvel.
2019. aug. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jó arc.
2019. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ricsi bácsi feszegeti a határokat és a kereteket, ez tény. Ugyanakkor szívvel lélekkel csinálja azt, amit csinál, hozzá mindenki tudta, hogy bármikor, bármivel fordulhat. Nekem pl segített, támogatott, vigasztalt, hálás vagyok neki. Részemrol kiváló ápoló!
2019. aug. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, csak megjátssza, amikor valaki később visszajött, nagy örömködve köszönt a Ricsinek, Ricsi meg: hát ez meg ki volt, de ilyen lekezelően.


Amúgy nektek miket adott tárgyi ajándéknak?

2019. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel kedves aki bent van, ez a munkája része.
2019. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 Milyen ajándékról beszélsz? Urban legend.
2019. aug. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam tőle, nem írom le mit mert akkor beazonosítható vagyok, van akinek zenei cd-t adott azt tudom még.
2019. dec. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!