Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Jön egy vegán hozzám vendégség...

Jön egy vegán hozzám vendégségbe nem nagyon készültem elég ha csak köretet kap?

Figyelt kérdés
Ma estére kiderült hogy egy nagy vegán ember jön hozzám, ráadásul valami nagy vegán mozgalom vezetője is. Nem nagyon értek ezekhez húslevest főztem, sült csirkét és rántott húst csináltam hozzá krumplit és rizst. Utánaolvastam és állítólag a húslevest sem eszik meg hús nélkül, mert hús főtt benne, ezért most gyorsan csak zöldségekből csináltam egy levest neki, viszont nagyon másodikat nem tudok mit kitalálni, ugye van rizs meg krumpli elég az neki meg? Meg Sali is lesz
2019. nov. 17. 14:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Te hívtad meg?
2019. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Ez parasztság lenne. Te mit szólnál, ha valahova előre bejelented, hogy mész, és elédbsznak egy tál rizst, a többiek meg ott zabálják a lényeget? Na ugye.
2019. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Én hívtam meg de nem tudtam hogy ilyen vegán
2019. nov. 17. 14:55
 4/37 anonim ***** válasza:
93%
Ja és kérdés: mi az, hogy ma estére derült ki? Délután háromkor írtad ki a kérdést (csak jelzem)...
2019. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
3. De neki nem a hús a lényeg hanem a krumpli mert ő nem eszi a lényeget
2019. nov. 17. 14:56
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem estére derült ki most hívott az ismerős kB 2 órája hogy a testvére aki jön az vegán ugye tudom.... Állítólag már mondta de ilyeneket nem jegyzek meg
2019. nov. 17. 14:58
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Ha te hívtad meg, akkor azért illene kicsit több energiát fektetni a vendéglátásba, ha már ilyen "különös" vendéged lesz. Ha van köret, ahhoz főzhetsz egy borsópörköltet (ugyanúgy készül mint a húsos, csak nem hússal, hanem borsóval), gombapörköltet, grillezhetsz zöldségeket (gomba, cukkini, padlizsán). Nagyon sokféle vegán ételrecepetet találhatsz az interneten is.
2019. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy nem eszi meg a húsleves levét, attól még benne főtt...

Amúgy csomó -tök egyszerű kaját csinálhatsz , csomó sokkal egyszerűbb, mint a húsos...

Amúgy én speciel ellennék a rizzsel és s krumplival. De esetleg kérdezd meg, hogy mit szeretne.

2019. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
40%
Egy kis száraz kenyeret dobjál neki, nem kell túlcifrázni.
2019. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csak disznó zsír van itthon és most jöttem rá hogy a krumpli és a rizs sem lesz így jó neki mert abban sütöttem a krumplit és futtattam meg benne a rizst
2019. nov. 17. 15:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!