Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért szigorúbbak a vegán...

Miért szigorúbbak a vegán csoportok Facebookon, mint a ketogén csoportok vagy húsevést propagáló fórumok, csoportok?

Figyelt kérdés
Próbáltam bejutni a vegán csoportba , illetve a teljes növényi értékű táplálkozás csoportjába, mindenhol kérdésekre kellett válaszolni, adminisztráció jóváhagyás volt szükséges, aztán kíváncsiságból beléptem egy ketogén, illetve egy hús evést propagáló csoportba és ott azonnal felvettek.
2019. nov. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem azért, mert sokszor az ostoba, ignoráns, érzelmektől túlfűtött megnyilvánulásaik sokszor humor és elrettentés tárgyát képezik, és félnek hogy ezeket a posztokat kiviszik a csoportjaikból.
2019. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még?
2019. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan csoportok, ahova kérdések után lehet bejutni, vannak olyanok, ahova simán. A csoport létrehozójától függ, nem a témától
2019. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Elöször is ezt már igen sokszor megkérdezted.

Másodszor még mindig provokálni akarsz a kérdéseddel!

2019. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom hasonló okokból kifolyólag, amiért az anorexiások is titkolóznak.
2019. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!