Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegák/vegetáriánusok ha...

Vegák/vegetáriánusok ha elszabadul a pokol a koronavírus miatt, fogtok enni húst?

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 20:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Furcsa, én túléltem már pár telet vegetáriánusként, de sose kényszerültem állatok fogyasztására.
2020. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha meg elszabadul a pokol, előbb fogy ki minden hús a boltból.
2020. márc. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ma voltam bevásárolni, a húsospultok üresek, a zöldségesek meg tele vannak!
2020. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Az élet sok mindent felül ír de itthon nem hinném hogy hónapokig eltart egy ilyen helyzet.

Szomszéd mindennap megy valahova 87-éves,mondom neki nem kellene ennyit menni.

Fiam meg éltem egy háborút,egy 56-ot,majd ha megint lőnek akkor majd nem megyek sehova .

2020. márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

,,Télen az erdőben nem lesznek bogyók, gyümölcsök, zöldségek, így csak az állatok jöhetnek szóba mint táplálék."


1. A pajtában alig tudom megfogni a nyulat, nem hogy az erdőben. :D

2. Március vége van. A következő télig csak lecseng ez a vírus...

3. Csihányfőzeléket ettem már idei csihányból.

4. A boltokból inkább a húskészítményeket viszik el. Múlt héten pl felénk alig volt rendes párizsi.

2020. márc. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem a kérdést. Jelenleg pont húst lehetetlen kapni, vagy pedig fel van pumpolva az ára 3000 ft/kilóra.

A "vírushelyzetben" szerintem akkor se ennék húst, ha egyébként tenném az átlag napokon...

(Ha eljön az apokalipszis, akkor is könnyebb "az erdőben" növényeket enni, mint állatot. :D )

2020. márc. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%

Rizs, magvak, gyümölcsök

És ezek különbörő formáiból úgy betáraztunk parommal, szükseg esetén 6hónapig is ellenénk...

Nem lenne változatos, nem lennemindig finom, de ha kellene, van mit enni.

2020. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%

Nyilván a friss zöldségek és gyümölcsök betárazásának nehézségeiről van szó!


És zöldség/gyümölcs csak akkor terem, ha valaki elülteti, gondozza, leszedi, elszállítja a piacra/boltba és neked is el kell menned érte. Hogy működik ez a "maradj otthon" rendszerben?


Hacsak nincs saját, erre alkalmas kerted. De a legtöbb embernek nincs...

2020. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
#18 az állatokat is gondozni kell, aztán meg levágni, feldolgozni, elszállítani a boltokba. Azokhoz szerinted nem kell ember?
2020. márc. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

És ilyen logikával, maradj otthon elven, hogyan oldanád meg az éves húsigényedet?...

2csirke meg 1 disznó nem elég ám egy családnak 1 evre... +azokat is etetni kell ám...

Míg egy szegényes vega étrend az filléres...

2020. márc. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!