Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Siófokon és más balatoni...

Siófokon és más balatoni városokban van vegán étterem vagy büfé?

Figyelt kérdés

Vagy legalább olyan hely ahol létezik vegán ételkínálat..

Pl vegán pizza stb stb?



2020. jún. 29. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Egyetek rendes kaját.
2020. jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Balatonalmádiban van a Veganeeta étterem :) Siófokon ha a Tescoban van Don Pepe, ott vannak vegán opciók. A pizzáknál érdeklődd meg tesznek-e tejet/tojást a tésztába, ha nem, kérhetsz vega pizzát sajt nélkül. A lángossal ugyanaz a helyzet, csak ott ugye üresen kapod ha rendben van a tésztája. Én vinnék magammal vegán tejfölt meg sajtot (Aldiban is lehet kapni), azzal fel tudod dobni. Érdemes vegán Facebook csoportokban és a happycow.com-on körülnézni, hátha találsz még jó helyeket ahol ehetsz.
2020. jún. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
53%

Szia!

Én személy nem tudok vegán étteremről Siófokon, de elég sok helyen tej és tojás nélkül készítik a pizza tésztát, és sok helyen van rizs/mandula tej a kávézáshoz. Budapesten sok ilyen helyről hallottam, de itt nincs rá akkora kereslet :(

2020. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Hasznosak voltak.

Nos ami kêsik nem.múlik biztosan lesz előbb utóbb :)

Nyissunk egyet :)

Amigy próbálok kevesebb zsírt is enni orientálódni a 80 10 10 arányaihoz és a nyers gyümölcs étrendhez :)

2020. jún. 30. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!