Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Most határoztam el, hogy...

Most határoztam el, hogy vegán leszek. Van még itthon egy kis túró, sajt, 10 db kávétejszín, és kb. negyed kiló hús a mélyhűtőben. Ti mit csinálnátok velük?

Figyelt kérdés
Hajlok arra, hogy megegyem/megigyam őket...
2020. aug. 10. 15:42
A kérdező szavazást indított:
Mindentől azonnal megszabadulnék
A hústól megszabadulnék, a többi maradhat
Minden maradhat
Egyéb, leírom
47 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Jezus is tartott egy utolso vacsorat!
2020. aug. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Megeszed őket, addigra sikerül bespájozolni a vegán dolgokról, mivel az átállás nem megy egyik napról a másikra.


Kidobni pazarlás lenne.

2020. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%

Ez rajtad múlik, nekem a barátom egyből átállt. Reggel még evett virslit, aztán elhatározta magát azóta 4 év telt el. Ő mondjuk vega lett, de nem volt átmenet.

Odaajándékozni nem tudok valakinek?


Én egyébként a kávétejszint megtartanám, jó vendégeknek, a többit kidobnám.

2020. aug. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki. A leggyönyörűbb az étel kihajítása egy környezetvédelmi alapokon nyugvó eszme égisze alatt.
2020. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A család messze lakik, legfeljebb a szomszédba vihetném át, akikkel ritkán beszélek, és nem tudom, mit szólnának hozzá. Vendégek nem jönnek, szóval a kávétejszín is menne akkor.
2020. aug. 10. 16:07
 6/28 A kérdező kommentje:
Én nem beszéltem kidobásról a kérdésben sem.
2020. aug. 10. 16:08
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én megenném, azon a fél napon már nem múlik.
2020. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Én is megenném! És közben alaposan átgondolnám, hogyan, miként is kell étkeznie, aki vegán.

Másrészt, ha a húsokat egyelőre bent hagyod a fagyóba, mert esetleg 1-2 hét múlva rájössz, hogy mégsem neked való az újfajta kajálási mód, akkor ott a készlet.

Bármikor el tudod ajándékozni nehéz körülmények között élő családoknak még később is. Nem kell semmit elkapkodni.

2020. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Ha maradnak, a kávétejszín ki fog tartani egy pár hétig. Hiányozni fog...
2020. aug. 10. 16:28
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

Ezeket már megvetted, tehát senkinek nem lenne jobb attól, ha nem ennéd meg. Fogyaszd el őket nyugodtan. Ahogy előttem írták, legalább több időd lesz átállni. Mindenki máshogy csinálja, nem kötelező egyik napról a másikra elhagyni mindent.

Közben keresgélj izgalmas, új vegán recepteket. Sokkal könnyebb motiváltnak maradni, ha finom ételeket ehetsz.

2020. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!