Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Most határoztam el, hogy...

Most határoztam el, hogy vegán leszek. Van még itthon egy kis túró, sajt, 10 db kávétejszín, és kb. negyed kiló hús a mélyhűtőben. Ti mit csinálnátok velük?

Figyelt kérdés
Hajlok arra, hogy megegyem/megigyam őket...
2020. aug. 10. 15:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most már nyugodtabb szívvel fogom megenni (meginni) őket.
2020. aug. 10. 18:48
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Edd meg, kidobni ennyi ételt nem jó dolog
2020. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ez nem is volt opció, csak a szomszéď, ahogy írtam.
2020. aug. 10. 19:23
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
Kifizetted, megvetted. Fogyaszd el nyugodtan.
2020. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
Megenném. Nem muszáj egy nap alatt átállni a vegán életmódra.
2020. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, egyelőre maradok sima vegetáriánus, tojást nem sokat eszem, marad napi pár deka sajt vagy túró. Amíg ki nem derül, hogy az sem túl egészséges...
2020. aug. 11. 10:09
 17/28 anonim ***** válasza:
33%

"Most határoztam el, hogy vegán leszek."

Kevesebb, mint 24 órával később:

"Azt hiszem, egyelőre maradok sima vegetáriánus..."

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAH xD

Yikes!

2020. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
OK, hülyén hangzik, de még bizonytalan vagyok. Viszont még nem vettem azóta semmit, pár napig kitart a készlet. Amúgy magyarul is lehet mondani egész cifra dolgokat. IMHO.
2020. aug. 11. 11:28
 19/28 anonim ***** válasza:

15 éve nem élek Magyarországon szal fogalmam sincs mi a yikes magyar trendi szinonimája. Az én időmben ez kb a gáz, cink szavaknak felelt volna meg, de ezek nagyon boomer módon hangzanak így 2020-ban.

uhm...ja, tényleg hülyén hangzik, amit írsz, hogy egyik nap vegán akarsz lenni, másnap már a tojásevésen jár az eszed xD.smh.

2020. aug. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egyáltalán nem olyan "yikes". Részemről elsősorban a hús állítólagos káros hatásairól és a környezetvédelemről van szó, nem arról, hogy a szegény állatok így meg úgy, bár szeretem az állatokat, és messzemenőkig támogatom az állatjóllétet. Minimális tojásról és tejtermékről beszéltem, de lassan ezektől is elmegy a kedvem. Még szerencse, hogy van bőrövem, és bőrcipőm, mert már ezeket sem vehetnék nyugodt lélekkel. A vehemensebbek még ezeket is eladnák a helyemben.
2020. aug. 11. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!