Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vega megeszi pl azt a...

A vega megeszi pl azt a krumplilevest, amiben kolbász főtt, csak kiválogatja belőle a kolbászt, vagy egyáltalán nem is nyúl hozzá?

Figyelt kérdés
Gondolkodom azon, hogy vega legyek... Először vegánra akartam áttérni, de rájöttem, hogy az túl nagy változás lenne. Úgyhogy maradok a vegetáriánusnál, úgyse ettem eddig se olyan sok húst, max csirkét, de abból se mindent. Sokszor vágtak itthon disznót, de én akkor mindig bevonultam a szobámba és bőgtem, mert sajnáltam szegény állatot, vagy elmentem itthonról. Mikor nézem a konyhafőnök műsort, és látom, hogy miket dolgoznak fel... Struccot, galambot, lámát... Annyira sajnálom őket! Viszon a szüleim nem igazán támogatnák, úgyhogy ez inkább egy elvi kérdés. (Tini vagyok)

2020. szept. 11. 07:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem eszem meg, ha már belefőtt. Régebben még megettem, de ma már undorodom tőle. De ha neked nincs más választásod, nyugodtan edd meg, nem dől össze a világ.

Nem muszáj magadraaggatnod a vegetáriánus címkét, csináld, ahogy jól esik. Ha nem te főzted bele magad miatt azt a kolbászt, hanem a családod, és a végén úgyis ők eszik meg, azzal te nem tettél rosszat az állatokkal szemben. Viszont ha lesz lehetőséged magadra főzni, ezt is el tudod majd kerülni.

Sok sikert:)

2020. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
10es! Csak szegeny ferjed nem tehet rola!
2020. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!