Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ugyanolyan egészségtelen a...

Ugyanolyan egészségtelen a Vegán életmód mint ha valaki semmi növényi táplálékot nem enne?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elkezdtem a paleo ketogén diáta egyik szigorú formáját a zéró carb diétát.. Tehát minden növényi eredetű élelmiszer tiltott, tehát a húst csak sózni lehet és még borsot sem lehet rátenni mert az is növényi.. egy hónapja csinálom ugye, az elején sajnos kétszer összeestem de már úgy néz ki átállt a szervezetem erre
2020. okt. 3. 09:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
66%
Kell mindkettő.
2020. okt. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
65%
Miért kell mindent szétbontani. Enni kéne mindenből mértékkel, aztán nem kéne aggódni, hogy jaj, ez sok, az kevés, nem elég jó stb. Ha mindent eszel, akkor tuti megvan minden.
2020. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
Ez az a diéta, amit el nem tudok képzelni hogy valaha egészséges lenne (kivéve macskafélék és hasonló ragadozók számára, amik mi nem vagyunk)... A szervezetünk nem hinném hogy alkalmas erre, evolúciós szempontból mindenevők vagyunk, és annak is inkább a növényevő "végén", az egészséges diétának része lehet a hús, de nem ilyen mennyiségben....
2020. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!