Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ugyanolyan egészségtelen a...

Ugyanolyan egészségtelen a Vegán életmód mint ha valaki semmi növényi táplálékot nem enne?

Figyelt kérdés
Egy hónapja elkezdtem a paleo ketogén diáta egyik szigorú formáját a zéró carb diétát.. Tehát minden növényi eredetű élelmiszer tiltott, tehát a húst csak sózni lehet és még borsot sem lehet rátenni mert az is növényi.. egy hónapja csinálom ugye, az elején sajnos kétszer összeestem de már úgy néz ki átállt a szervezetem erre
2020. okt. 3. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

És ez mire jó?

Ennél a vegán is sokkal jobb

2020. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1. Azt mondják nagyon egészséges.. hát nem tudom..
2020. okt. 3. 09:28
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy egészséges.

A beszéd sokáig nem.fogja bírni.

A vegán sokkal jobb.

Ott tudod helyettesíteni a fehérjét, stb, tele van vitaminnal.


A hús tömény fehérje.

2020. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Beszéd=veséd
2020. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
A szélsőséges dolgok általában nem egészségesek.
2020. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%
Az ember mindenevőnek született, de akármilyen is a táplálék, mindenből csak nagyon keveset kell egyszerre fogyasztani, azt is hosszas rágás után szabad lenyelni. Az inzulin ugyanis csak lassan termelődik, így ha egyszerre nagyobb mennyiségű tápanyag kerül a gyomorba, akkor hirtelen szökik magasba a vércukor szint, mert nem termelődött elég inzulin.
2020. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a diétát nem caak rövid intervallumra ajánlják?


Egyik vagy másik sem a legegészségesebb, a legjobb ha heti egyszer kétszer fogyasztasz húst,(nagy fizikai munka, vagy megterhelés esetén 4-5ször) és mellé változatosan étkezel, rengeteg rostal és idény zöldség gyümölcsökkel.

2020. okt. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát... ne haragudj, de ez a csak hús dolog nekem sokkal egészségtelenebbnek tűnik még egy rosszul összeállított vegán étrendnél is. Hát még egy figyelmesen összeállítottnál. Eleve egy csomó vitamin csak növényekben van. Túlélni valószínűleg elég sokáig lehet csak húson is (ami nem tömény fehérje, hanem fehérje+zsír egyébként), a szervezet tud magának gyártani annyi szénhidrátot, amennyi kell neki feltétlenül. De ennél több pozitívumot nem tudnék mondani.
2020. okt. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

A növénymentes diéta fehérjét tartalmaz, semmi mást.

A vegán étrend mindent tartalmaz, vitaminokat, szénhidrátokat, rostoanyagokat, fehérjéket.


Szerinted melyik egészséges és melyik nem?????

2020. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
#9: zsírt is tartalmaz, ásványi anyagokat, bizonyos vitaminokat... Nem igaz az, hogy hús=fehérje. Más is van benne.
2020. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!