Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Finom otthon elkeszitheto...

Finom otthon elkeszitheto vegas kolbasz receptet tudtok nekem linkelni? Olyat amit mar kiprobaltal es tenyleg izlett.

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
"Finom vegas kolbasz" - ILYEN NINCS!!!
2010. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
AKKOR MEG MINEK IRSZ!!!
2010. aug. 8. 20:20
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Csak kíváncsiságból: Ha nincs benne hús,akkor miből készítenéd? A rendes kolbászban a húson kívül csak fűszerek vannak.

Egyáltalán létezik vegás-kolbász?

2010. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
0%
vegas? mint az amerikai város?
2010. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Bocsi,de nem vagytok eltevedve?Ugy tudom itt lehet vegas kerdeseket feltenni nem?

Ha ennyit nem konyitotok a veges etelekhez mi a szoszt kerestek itt manjetek a husos oldalra!

2010. aug. 8. 20:30
 6/17 anonim ***** válasza:
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso!


Nagyon koszi a linket,az elsot ki is probalom.

2010. aug. 8. 21:17
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom kezdő vega vagy. Egy idő után rá fogsz jönni, hogy teljesen felesleges ilyesmikben gondolkozni.


A vega étrend teljesen más ételekből áll mint a hagyományos. Ha ilyen mű dolgokkal próbálkozol akkor sokkal drágábban jössz ki, pocsék íze lesz a kajának és még egészségtelen is.


Mihez kéne a kolbász?


Kenyérhez, mint reggeli/vacsora:

kenőkék, paszták, olajos magvak, sajtok, zöldségek stb.


Paprikáskrupli, tepsiskrupli, magyaros ételek:

ki lehet belőle hagyni, vagy fűszersóval, gulyáskrémmel, piros arannyal pótolni.


Kisütni mint főétel:

Sült gomba, sült paradicsom, sült tök, sült padlizsán, sült cukkini, falafel, főtt tojás stb.

2010. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

17 eve vagyok vegas.3 gyerekem van kellene neha valami amit el tudnak vinni itthonrol az iskolaba.A kolbasz miert mu kaja?Regen csinaltam diokolbaszt de mar nem tudom a receptjet.

Ha van valami otleted amit el lehet vinni iskolaba tizoraira nagyon szivesen elfogadom.

2010. aug. 9. 18:26
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hallottál már a szemiesszenciális és esszenciális aminosavakról??
2010. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!