Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Finom otthon elkeszitheto...

Finom otthon elkeszitheto vegas kolbasz receptet tudtok nekem linkelni? Olyat amit mar kiprobaltal es tenyleg izlett.

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 20:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Pfff. Anyám dietetikus és az egész család vegán. Kutya bajom nekem se, se a családomnak. Erről ennyit.

Annyira undorító hogy elhitetik az emberekkel, hogy a hús meg a tejtermék egészséges...


Uzonnára én nem csomagolnék kolbászt mert bebüdösödik csak, inkább valami szendvicskérmet.

2010. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem tudod elolvasni hogy:VEGETARIANIZMUS(alkategoria)


Ha nem ertesz a vegan dolgokhoz ne irkalj ide.

2010. aug. 11. 15:17
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

Attól még válaszolhatok a kérdésre, meg írhatok ide, hogy nem vagyok vegetáriánus. Ettől függetlenül én is azt mondom, hogy nem feltétlenül egészségtelen, ha nem eszel húst, de ésszel kell csinálni, és pótolni azt, amit annak hiányával vesztesz. Ha vega is lennék, az életben nem erőltetném a gyerekeimre...soha... Ez nagyon zavar. Azt sem erőltetném, hogy ateista vagyok. Ha vallásos akar lenni, hadd legyen. Na de mindegy. Ez én vagyok.


A vegetáriánus kolbászra meg egy Hofi-idézettel válaszolnék: "Szója pörkölt..... Szója kolbász..... Szó'ja nővérkének, hogy bef*stam" :)


[link] <<amúgy jó oldalnak tűnik, igényes, meg minden, a recept meg egy jó kis ehető műbéllel pöpec is lehet, ha valaki szereti a szója ízét...én nem :-O


Azt azért megjegyezném, hogy NEM vagyok vegetáriánus, nem foglalkoztam a kérdéssel szinte soha, és kábé egy percembe került megtalálni a neten a cuccot. Gúgli a barátod :P

Remélem, hogy azért segítettem :)

2010. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Draga Kedves Utolso!


Legalabb tanulj rendesen olvasni.

Mi volt a kerdesem?"Olyat amit mar kiprobaltal es tenyleg izlett".

A tobbit amit irtal NEM KERDEZTEM!!!

Ne farasszuk tovabb egymast,lepj tovabb!

Ha van idod masoknak valaszolj!

2010. aug. 13. 14:23
 15/17 A kérdező kommentje:

Na szoval nem szoktam en olyen durvan reagalni.

De bosszant hogy foltettem egy kerdest es erre mindenki ki akar oktatni a vegas koszt veszelyeirol.

A linket koszonom.

2010. aug. 13. 15:06
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Milyen kedvesek a vegák XD Válaszoltam a kérdésedre, a többit meg nem kell elolvasni. Ne légy ellenséges, mert nem szóltam rosszat. Bár a gyerekeimre akkor sem erőltetném - szóval mégis csúnyát mondtam. Bocs, ha ezzel felbosszantottalak. A kérdésed amúgy az volt, hogy tudunk-e linkelni. Az az adalékmondat a kérdésbe nem tartozik. De nem is lényeg. Hagylak, és Te se írj csúnyákat, mert sírok :)
2010. aug. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A gyerekeimrol honnan tudod hogy ra van eroltetve?

Ok nem vegak,idonkent esznek hust is.

2010. aug. 16. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!