Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Írnátok Kínai ételek receptjét...

Írnátok Kínai ételek receptjét, ami finom, és otthon is könnyen elkészíthető és lehetőleg bevált?

Figyelt kérdés
nem muszály pont kínai kajának a receptjét leírni lehet japán is:P
2010. okt. 10. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem írhatunk több kötetet ide. Google pillanatokon belül 100 receptet ad.
2010. okt. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Macskajós ***** válasza:
100%
A rizses rántotta az eléggé nemzetközi úgymond, magyar gyomor is bírja: 3 púpos evőkanál sós párolt rizs megpirítasz seprenyőben, és rá a szójával elkevert 3 tojás. Ízlés szerint fűszerezhető. De ha tényleg autentikus ázsiait akarsz, akkor csináld azt amit ők: náluk ha gyors kaja kell akkor minden zöldséget otthon vékonyra fölvágnak, húst szintén vékonyra vágva, szójába, valamilyen speciális olajban (diót imádom) és fűszerekbe(koriander, cayennebors)pácolják, megsütik és hozzá egy pár perc múlva a zöldségek, hirtelen pirítsd őket és ne sokáig! Megszórhatod szezámmaggal dísznek, ha úgy tetszik.
2010. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ohh már megéheztem :P

köszi a receptet :)

háttt nem nagyon jönnek a receptek :/

2011. máj. 16. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez jött be nagyon, imádom! Tutira bevált.

[link]

Nem tudom mennyire tudsz főzni, és félsz-e változtatni az alapokon, de azért leírom, én hogy csináltam. Sosem tartok otthon szójaszószt (fölösleges, és európaiaknál könnyen impotenciát okoz), úgyhogy tejszínnel helyettesítettem, bár tény, hogy így már nem igazi kínai, csak azért mondom, hátha te sem tudsz szóját szerezni. Az 1 csomag spagetti rengeteg, maximum felet használj el, kivéve ha sokan vagytok éhesek, de akkor meg a zöldségekből több kell. Hús nélkül is finom, de azért ne hagyd ki. Én még fokhagymát is tettem bele. Ennyi, jó főzést :)

2012. aug. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és üzenem a legelső kommentelőnek, hogy nyugodtan ki lehet innen regisztrálni, ha úgysincs kedved válaszolni mások kérdéseire. Ez az oldal azért jött létre, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat, amit Google-n soha nem tudnánk meg, mert ott lehet hogy le van írva a recept, de ki igazolja, hogy az tényleg finom és bevált? Nem kötelező itt rontanod a levegőt az ultraértelmes és haszontalan válaszaiddal. Úgy utálom, mikor kiírok egy kérdést, és belinkelnek valamit, hogy olvassam el, rákeresni én is tudok, azért írom ki ide, mert mások véleményére vagyok kíváncsi. Oké, most én is linkeltem, de ez csak a recept, a saját véleményemet leírtam ide (mielőtt valaki belém akarna kötni).
2012. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, és teljesen egyet értek veled! van szójaszószunk :) ki fogom próbálni, ment a zöld kéz :)
2012. aug. 11. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerezz be egy kis kutyahúst,wokban piritsd meg,fűszerezd azzal,ami nem mozog,és rakj bele olyan dolgokat,amik mozognak.

Bele egy bögre rizs és voáláááá.


Ok,viccen kivül.

szerinted mire való a Google?

2012. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerinted meg mire való a GYIK? Arra, hogy amit nem találunk meg Google-n, azt megkérdezzük itt! Hol írja a Google mások véleményét?? Akkora kretének vagytok.
2012. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!