Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegán ruhák, fehérneműk?

Vegán ruhák, fehérneműk?

Figyelt kérdés
Nem régóta vagyok vegán, és kicsit felújítanám a ruhatáram. Ti honnan szereztek be újonnan ruhákat, esetleg fehérneműket? Használt ruhákat szoktam venni, de fehérneműt nem szívesen választanék onnan...

2020. nov. 3. 03:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
40%

Arra, hogy már az se mindegy, hogy mit vesznek fel.

Oké, hogy nem eszel állatot meg nem iszol tejet de, hogy ez is szempont legyen...

2020. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#11

Hát pedig szerintem ez lenne a legkevesebb, amit bárki megtehet... azon mehet a vita, hogy étkezésben van-e szükség állati eredetű termékekre, de az étkezésen kívül még vitázni sincs értelme mert egyértelmű hogy NINCS szükség állatok kínzására azért, hogy öltözködjek, sminkeljek stb... Ezek a területek ahol már rég le kellett volna mondani az állati cuccokról mert semmi értelmük. Én nem étkezek vegán módon, de az étkezésen kívül teljesen alap, hogy "vegán vagyok"....

2020. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

"de az étkezésen kívül teljesen alap, hogy "vegán vagyok"."

Az okos telódról, Imac-rõl vagy pc-rõl írsz, drága?

2020. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

#13

A használtan vett laptopomról, miért? :)

2020. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
33%
Szép mentés
2020. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

??

Mire gondolsz? :)

2020. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a kérdező egyáltalán nem beteges, hanem inkább ilyen egy IGAZI vegán! Akiknek a veganizmus annyiban kimerül, hogy növényi étrenden vannak, viszont mellette felveszik a bőrcipőt, bőrkabátot, és olyan kozmetikumokat használnak, amiket állatokon teszteltek, na én őket hívom csak "divatvegánnak".


Akik most jajj hirtelen nagyon nagy vegánok lettek, mert ez most mekkora divat, viszont azzal már nincsenek tisztában, hogy ez közel sem csak az étkezésről szól, hanem tulajonképpen az egész életről.


Egy igazi vegán például állatkertbe sem megy, mert nem támogatja az állatok fogságban tartását sem. Nem ülteti fel a gyerekét a vásárban a pónilovas körhintára stb.


Aki pedig a vegánságot lerendezi annyival, hogy nem eszi állati eredetű cuccokat, az csak bohóckodik, abszolút nem hiteles. Vagy legyen valaki rendesen, teljes szívéből vegán, vagy sehogyan sem.

2020. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!