Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi az oka annak, hogy egyszerű...

Mi az oka annak, hogy egyszerűen a növényi eredetű élelmiszerek nem izlenek?

Figyelt kérdés

Mindig csak a hús, vagy főleg a sajtok, tojás, ami élvezetet okoz számomra, egyszerűen még növényi ételt elkészíteni számomra nem tudtak ami ízlett.. kenyér, zöldség stb. csak nyűgve eszem mert muszáj de hozzá a párizsi az hihetetlen örömet okoz számomra..

Miért ízlik ennyire minden ami állati?


2020. dec. 5. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Mert bemagyarázod magadnak.
2020. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul készíted el öket! Ennyi az egész.

A "magyarosan" jól megfözve semmiféle íze meg állaga sem marad, nem csoda, ha nem ízlik.

A másik meg, hogy a kérdésedböl is látszik, hogy eleve eldöntötted, hogy a növényi élelmiszerek "nem jók", ha neked a párizsi az élvezetek csúcsa, akkor nem sok mindenröl lehet ízlés terén beszélni!

2020. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Azért, mert nem szereted. Indokolatlan a kérdés. Azt edd, ami ízlik, nem nagyon értem a kérdést igazából. Nekem sem ízlik pár dolog, akárhogy készítik el. Mert vagy nem is vagyok hozzászokva, mert nem ettem korábban, vagy mert egyszerűen csak nem ízlik, kár ezek mögé science fiction.t rakni. Próbálkozz mêg esetleg más elkészítési móddal, de ha nem megy nem kell erőltetni, nem tetszhet minden. Ha pedig étrendet kellett változtatnod, akkor pedig keress alternatívákat. Át fog formálódni az ízlésed, de az bele fog telni időbe és közben sem biztos, hogy jól fogod érezni magad, de ha muszáj, akkor végig kell csinálni. A túlfűszerezett, cukrozott, mesterséges ízfokozókkal tömött étrendnél (mint pl a párizsi is) a szervezet ugyanúgy addiktívvá válik (hiszen ez is a cél) így bizony megvannak a “leszokás tünetei” is ilyenkor. Túl kell azon esni és utána már könnyebb lesz.
2020. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert ezekhez vagy jobban hozzászokva és erre van kiélezve az ízlésed, meg ordít, hogy nem is akarod szeretni a növényi eredetű kajákat, vagy legalábbis fogalmad sincs, hogy készítsd el őket úgy, hogy még finom is legyen, de annyira nem érdekel, hogy mondjuk utánanézz. Bár őszintén szólva nem tudom, mit vársz, ha a párizsi adja neked a katarzist, akkor nem nagyon tudok mit mondani, tényleg :D
2020. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekként én is csak azt akartam enni, ami ízlett, ha tehettem volna, egész nap süteménnyel tömtem volna magam. Később sem érdekelt mi az egészséges, és mi nem, nem érdekelt mi hízlal. Dohányoztam, rengeteg kávét ittam, szemét kaját ettem. 30 felé valami megváltozott, nem éreztem jól magam a bőrömben. Aztán hallottam, hogy a vegánok mennyi zöldséget, gyümölcsöt esznek, és milyen jól érzik magukat, milyen boldogok. Életmódot váltottam, és teljesen máshogy kezdtem nézni a zöldségekre, mostmár a fő szempont, hogy mennyi értékes vitaminhoz, tápanyaghoz jutok hozzá velük, és nagyon megszerettem őket. Hozzáállás kérdése.
2020. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!