Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ajándékba kaptam egy dm...

Ajándékba kaptam egy dm sajátmárkás hajvitamint, de marhazselatin van benne amit vegánként nem szívesen vennék magamhoz. El tudnám így használni, hogy ne menjen kárba?

Figyelt kérdés
A többi összetevő közt nem látok olyat ami ne lenne rendben, csak a zselatin ugye.. Rákerestem és valószínű a kapszula maga készül abból, így a tartalmát talán oké lenne valahogyan beszedni (pl reggeli kásába vagy turmixba keverni). Vegánok, ti mit gondoltok erről? Kidobni az egészet nem szeretném, maximum odaadom másnak.

2021. jan. 3. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül van kapszulában, ne szedd ki belőle. Add oda valakinek, aki megeszi. Mást nem tudsz tenni.
2021. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozd el valakinek
2021. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedd ki nyugodtan belőle, ha nem ütközik az elveiddel, hogy egy olyan terméket használsz, aminek a megvásárlása támogatja az állathasználatot. Nehéz dönteni ilyenekről, a határok sokszor nem élesek, ha vegán vagy, sokszor neked kell meghúzni őket, mi az ami belefér! (Ugye van olyan vegán, aki egyáltalán nem vásárol olyan anyacégtől, ami más termékével gyakorolja az állathasználatot) Tégy, ahogy jónak látod!
2021. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Add oda valakinek
2021. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem szeded be,akkor feltámad a marha ? :D

Agyrém .. ajándékba kaptad,szerintem ne pocsékold el,add oda valakinek aki megbecsüli ,nem olcsók a vitaminok.

Valószínűleg nem véletlenül van kapszulában

2021. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!