Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha TESCO-ból vennék F&F...

Ha TESCO-ból vennék F&F ruhaneműt, önkiszolgáló kasszánál ugyanúgy segítséget muszáj kérni mint alkoholvásárlásnál?

Figyelt kérdés
hogy szedjék le a csipogót. vagy azt magamtól is le tudom, van rá beépítve eszköz az önkiszolgáló kasszákban? szinte folyamatosan eljátsszák hogy az összes pénztár üres és magamtól kell intézni amit mindig is utáltam, ruhát meg még nem vettem így
2019. ápr. 22. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pénztáros veheti le.
2019. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkéred az ott álló embert és leszedi neked az egyik közeli kasszánál. Az önkiszolgálóba nincs mágnes építve. Sőt külön kell figyelni, mert ha kifele sípol be az elfelejtett lopásgátló az igen kínos tud lenni.
2019. ápr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van az önkiszolgáló kasszáknál egy segítő ember, ő szedi majd le ha kifizetted és felmutatod a blokkot.
2019. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Önkiszolgáló kasszáknál neked kell szólni az ott álló segitönek hogy vegye le a riasztott miután lehúztad vonalkodott már meg is kérheted hogy vegye le róla míg te fizetsz.
2019. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifele besipol vmi akkor egybol a ruhat vedd elo. En is jartam mar igy, gyors leszedte a bizt or es no para. :)
2019. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!