Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem szoktak kisboltokban...

Miért nem szoktak kisboltokban lenni érlelt sajtok? Ennyire nem vennék őket az emberek?

Figyelt kérdés
Élek-halok az érlelt sajtokért, hatalmas csalódás amikor csak tömlős sajtokat, trappistát és feta sajtot találok, és üres kézzel kell távoznom

2019. okt. 2. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Draga, es igen, ennyire nem veszik, a boltos meg nem kockaztat 10 forintot se, csak azt tartja amit kb. azon a heten elad.
2019. okt. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nincsen rá igény, a minőségi sajt drága, a kisboltok vásárlói pedig nem engedhetik meg maguknak általában.

A vicc, hogy 20 ezer fős városban lakom, de csak 2 hipermarket van, ahol kapni bármit ami nem trappista.


Mondjuk itthon eleve nincs komoly hagyománya és kultúrája a sajtok fogyasztásának, előállításának.

2019. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs rá kereslet, na meg ahány márka, annyi ízvilág, szóval még annak a maréknyi érdeklődőnek is csak egy része venné meg. Nekem is bánatom a dolog, mivel imádom a parmezánt, de még egykori munkahelyemen sem kapható, pedig egy 10.000 négyzetméteres áruházról van szó. Így nekem is marad a Lidl féle Grana Padano.
2019. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólokkal, azt még hozzátenném, hogy a kisboltok jellemzője, hogy alap dolgok vannak ott. Ezért is kisbolt.
2019. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Az embereknek nincs pénzük. Örülnek ha trappistát tudnak venni
2019. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Mert drága alapjáraton is .

Én is ritkán veszek ilyeneket pedig szeretem.

2019. okt. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!