Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért viselkedik sok ember...

Miért viselkedik sok ember ellenségesen a vegetáriánusokkal?

Figyelt kérdés
Azt megértem, hogy a túlzásba esett vegánok idegesítőek, én sem értek egyet azzal ahogy hirdetik magukat, dögevőnek nevezik a húsevőket és társasik. De aki nem ilyen, azokba is rendszerint beleállnak,idiótázzák őket és stb. Miért?

2021. jan. 20. 13:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
50%
Nem ellenséges senki, egyszerűen sok vegetáriánus túlságosan érzékeny. Elvárják, hogy mindenki tisztában legyen a vegetarianizmus és a vegánság közötti különbségre, ismerjék a vegetáriánusok összes létező fajtáját, mert, ha nem, akkor egyszerűen tudatlan, faragatlan bunkók. Szóval, alapvetően ők idiótázzák le a húsevőket, és jellemzően magasabb rendűnek is képzelik magukat, akik rengeteget tesznek a bolygó megmentéséért, ami nettó elitista hazugság, jó esetben tévedés. A z elektromos autó használók se, és a vegetáriánusok se jótevők, többségében sokkal inkább képmutatók.
2021. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

De, ellenséges. Itt a kérdések közt sok ellenséges választ látok és a legtöbb a húsevők táborából.

Amiket írsz azzal egyetértek, de én a normális vegetáriánusokkal szembeni támadást nem tudom hova tenni.

Én sem eszek húst, de nem várom el senkitől, hogy tudja a különbséget, nem hiszem magam többnek, nem nézek senkire undorral ha mellettem húst eszik. Mégis volt, hogy belém álltak. Miért nem mindegy ki mit eszik?

2021. jan. 20. 13:45
 3/66 anonim ***** válasza:
44%

Az a baj a világgal hogy itt már majdnem mindenki vega, meleg, lezbikus

És ezzel nem is lenne baj mert az ember a saját dolgával törődjön de hogy már ma az ötödik kis nyápic b*zi irja ki hogy milyen elcseszett világban élünk...hát itt a baj, meg ez az oldal facen.. Ahol a gyerek játszik a kis csibével és oda irja ne egyél állatokat.. Mindenki ráakarja eröltetni a gondolkodási módját a másikra én azt sem értem mi köze ahhoz egyik embernek a másikhoz hogy mit eszik? Nem mindegy? Egy fokkal nem lesz jobb az ember ha csak salátát eszik viszont akkor sem ha csak állatot..az ilyen túlzottba eset vegák, lázadó emberek feleslegesen sztrájkolnak soha nem fogják elérni azt hogy egyik ember se egyen húst, mindenki éljen úgy ahogy jónak látja és ha azt akarják még is hogy szokjon le az állati eredetű ételekről akkor kényszerítse rá az anyját a gyerekeit de a többit hagyja békén ez ugyan úgy oda vissza érvényes

2021. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
28%

Azert mert divatbok etkeztek abnormalis modon.

Emberi fog mindenevo, tapanyag van a húsban, tejtermékben stb.

Aki betegseg miatt nem ehet ilyeneket, 1 nem hiszem h kedvelik a divat pozereket, 2 azoknal ertheto. Masoknal nem.

2021. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
34%

Sok vegetáriánus is ellenséges a nem vegetáriánusokkal szemben. Ez egyszerű ostobaság, nincs mögötte semmi.

Talán pont a túlzásba esett emberek miatt van ez az ellenségeskedés. Lehet, hogy ha téged is sokat piszkálnak, hogy miért nem eszel húst, egy idő után lesz benned előítélet a húsevőkkel szemben.

2021. jan. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

nem divatból...hanem mert undorodom a hústól. Aki divatból étkezik így, ő úgyis "megtörik" előbb utóbb.

De semmiképp sem nevezném abnormálisnak, max más mint amit te megszoktál.

Mindenevő nem azt jelenti, hogy mindent enni kell, hanem megtudjuk emészteni ezt is és azt is.


Érdekelne, hogy milyen tápanyag van a húsban amit sehonnan máshonnan nem lehet bevinni? Semmi rosszindulat, csak érdekelne, mert eddig akárhogy kutattam, sehogyse találtam rá a választ.


2-es válaszolóval meg részben egyet értek, élni és élni hagyni. Mindkét tábor részéről

2021. jan. 20. 14:04
 7/66 A kérdező kommentje:
nincs előítéletem és nem is lesz, mert húsevőként "kezdtem" én is. Bennem a feleslegesen kötözködő emberekkel szemben van max előítéletem.
2021. jan. 20. 14:06
 8/66 anonim ***** válasza:
31%

A megszokott es a normalis ket kulon dolog. Szoval nem, nem amit en megszoktam. Igen keverik a ket szo ertelmet, ne tedd, itt es most ne legalábbis.


Az hogy undorodsz meg csak annyit jelent h finnyas vagy, nem azt, hogy vegetarianus vagy barmi. En a sargaborsotolundorodom. Akkor antisargaborsorianus vagyok?


Ha meg tudjuk, akkor kell is xd azert tudjuk. Ennyi erovel a tigris egyen málnát hiaba husevesre termett a teste?


Nem azt mondtam, hogy nincs meg masban, de teljesen mas aranyban. Meg pl hust ragni is mas mint rizst. Fogaid is gyengulnek kilazulnak.

2021. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
85%

"nincs előítéletem és nem is lesz, mert húsevőként "kezdtem" én is. Bennem a feleslegesen kötözködő emberekkel szemben van max előítéletem."


Én is így értettem. Azért lesz előítéleted, mert sokszor beléd kötnek.

Én mindent eszem, egyáltalán nem érdekel, nem zavar, ha valaki nem eszik húst, én is azt nem szeretem, amikor okoskodnak.

2021. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Mit jelent a normális? Vannak helyek ahol teljesen normális, hogy hús nélkül nőnek fel. Ki dönti el mi a normalis?


Régen ettem húst, szóval ez a finnyás dolog sem helytálló. Nem kell nekem a címke akkor nem vagyok vegetáriánus, de húst továbbra sem fogok enni.


A tigris nem mindenevő, hanem ragadozó, így neki szüksége van húsra.


És ha más arányban van? Akkor is össze lehet szedni a szükséges tápanyagokat. Csak oda kell figyelni.

Ezt a kilazulnak a fogaidat se tudom hova tenni, mert nem csak rizst eszik az, aki húst nem. Csomó mindent ugyanúgy kell rágni...

2021. jan. 20. 14:15
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!