Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegetáriánusoknak ket...

A vegetáriánusoknak ket étrendet elég nehéz betartani,nem?:) Tehát zsírban gazdag ételek pl. vegán oldalon hogy oldhatóak meg?

Figyelt kérdés
Minden véleményt,felhasználási praktikákat köszönök előre is!:)

2021. ápr. 29. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi?
2021. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Írd le érthetően, mire vagy kiváncsi.

Először is nem mindegy, hogy vegetáriánus vagy vegán - a kettő nem ugyanaz!

Másrészt a zsírban gazdag ételek eleve nem egészségesek, de a növényi olajokkal minden nehézség nélkül megoldható lenne.

2021. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Étrend tekintetében ritkán van szükség kimondottan állati eredetű zsiradékra, növényi olajjal minden további nélkül pótolható.

Egyébként mihez (spec diéta, probléma, étkezési zavar, stb) kell zsiradékban gazdag étrend?

2021. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Novenyi zsirok vannak szepszammal
2021. ápr. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene növényi (vagy bármilyen) étrenden zsírban gazdag étrend. 10 %-os napu zsírbevitel már teljesen jó. Amúgy meg nézd meg az olajos magvakat, elég sok bennük a zsír. Ha esetleg affelől kételkedsz, hogy a vegánok visznek-e be elég zsírt. A vegetáriánus meg ugye megeszi a sajtot, tojást, azokban is van bőven zsír.
2021. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen két étrend? És miért kéne sok zsír?
2021. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A vegetáriánus és a vegán két teljesen különböző dolog.

A vegetáriánusoknak SEMMILYEN étrendet nem kell betartaniuk, egyedül állatot nem ehetnek.

Sok zsírra meg SENKINEK nincs szüksége.

2021. ápr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A ketogén diétára kiváncsi vegán étrend alatt, hogy hogyan oldható meg. Csak lerövidítette "ket"-re, gondolom hogy kiférjen a kérdés? Passzolom amúgy, nem tudom, nem is érdekelt soha a ketogén diéta, de angol nyelvű receptek között sok vegán keto recept előbukkant Pinteresten. Esetleg keress rá ott, ha komolyabban érdekel. Sajnos segíteni nem tudok, én szénhidrát párti vagyok.
2021. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Baszdki 8-as, valószínűleg ez a megfejtés. Amúgy sok avokádó, olajos mag, alacsonyabb ch tartalmú zöldségekkel működhet a vegán ketó. Bár én a high carb növényit preferálom.
2021. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket,igen a ketóra gondoltam,csak hiba csúszott a rendszerbe!:)
2021. ápr. 30. 05:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!