Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Buddha tálat hogyan ízesítünk?

Buddha tálat hogyan ízesítünk?

Figyelt kérdés
A szószon kívül - tehát magukat a zöldségeket.

#buddhatál #buddha tál
2021. jún. 14. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azokat sehogy. A mártásba teszel füszereket és ennyi.
2021. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Natúr zöldségeket rágjon az ember???
2021. jún. 14. 18:01
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

IGEN! Éppen ez a lényege az egésznek! Hidd el, nem lesz töle semmi bajod, söt, a "natur" zöldségek kifejezetten egészsségesek és finomak.

Mellesleg a legtöbb zöldségsaláta is natur zöldségek öntettel.

2021. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
...sót azért rakhatok rá?
2021. jún. 14. 18:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt raksz rá amit szeretnél:)
2021. jún. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a mártásban van. Emellett a sok só kifejezetten árt a szívnek és a vérnyomásnak, ezért is fölösleges. Én nem teszek, és szerintem te is jobb lenne, ha nem tennél, mert így a zöldségek eredeti ízét tünteted el.

De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor max. a felét tedd rá, mint amennyit tennél.

2021. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ízesítő, fűszer, öntet: hummusz, élesztőpehely, citromlé, csili, bazsalikom, más zöldfűszer, fokhagyma, gyömbér, növényi joghurt, chiamag, mandula, lenmag, akár némi gyümölcs..."


Forras: [link]

2021. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A zöldségeket külön nem szükséges ízesíteni, mert a krémek és mártások erősen fűszeresek. Nem natúr zöldséget eszel, csak nem kevered össze a mártásokkal előre, ezáltal többféle kombinációban is eheted ezeket.


Ha ez zavar téged, nyugodtan készíts magadnak hasonló összetevőkből olyan ételeket, amiket szívesebben ennél.

2021. jún. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Milyen mártás illik a legjobban egy buddha tálhoz? Chilisre gondoltam... esetleg mézzel bekeverve.


Vagy nektek mi ízlett a leginkább? Légyszi segítsetek :D

2021. jún. 15. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!