Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten a Buddha Bar Hotel...

Budapesten a Buddha Bar Hotel étterem részlege, elegáns hely? Érdemes oda vinni egy lányt ebédelni?

Figyelt kérdés

Milyen árak vannak ott? Nagyon drága hely? Egy főre mennyibe kerülne egy sima főétel + egy ital, előétel és desszert nélkül? 4-5000 forintba belefér az ebéd egy főre? Kettőnkre maximum 10.000 forint lenne?

És milyen adagokat adnak ott? Jól lehet vele lakni? Be kell jelentkezni, vagy csak simán be kell ülni? Mármint asztalt kell foglalnom?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. ápr. 10. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Google > Buddha Bar étterem
2016. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Siman bemehetsz ebedidbn nincsenek sokan. Elegáns járunk oda. Este sokan vannak. De hogy érted azt hogy előétel és desszert nélkül? A csajnak majd mondod hogy ne kérjen mást? Mert a pincérek azzal kezdik hogy ajánlják a fogásokat. És a deawzertet kávét a végén mindig mondják.kb 16000 szokott lenni jattal egyutt az ebéd 2 főre
2016. ápr. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Két főre 10.000 elég szegényes bármelyik étteremben.

Leves-előétel 7-1500 ft

Főétel 2500-5000 ft

Desszert kb. Mint az előétel

Ital attól függ mit fogyasztotok


De fejenként érdemes inkább 10.000-el számolni ha étterembe mentek.


Ennél olcsóbban vidéken vagy lepukkantabb helyeken lehet 'biztosan' kijönni. 10.000 ft nagyon kevés, főleg borravalóval.

2016. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve hogy úgy ne hívj meg senkit hogy kikötöd hogy nem rendelhet előételt, desszertet, aperitifet, kávét...:
2016. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elegáns hely, de úgy tényleg ne hívj meg senkit, hogy közlöd hogy ehet főételt aztán kész...
2016. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért írtam úgy, hogy leves és desszert nélkül csak főétel, mert a lány kijelentette, hogy ő nem szereti a leveseket. Bevallom, én sem vagyok oda a levesételekért. A desszertről csak annyit, hogy a lány fogyókúrázik (bár nem értem, hogy miért, nagyon jó alakja van. Na mindegy is...) és ha ő nem eszik desszertet, én se halok bele, ha kimarad. Szóval ezért csak főételt (normális, embereket jól laktató, embereknek való ételt, főételt szándékozunk enni). Levest egyen az, aki szomjas, meg az, aki gyomrát csak megcsikorgatni akarja. Mi enni megyünk oda, nem falatozgatni.

A pénzről csak annyit, hogy azért írtam 10.000 forintot, mert nem tudtam, hogy mit írjak. Fogalmam sincs az ottani árakról. Vácon egy kínai étteremben jól lakok egy hétre 2.000 forintból... Szóval az csak egy mintaösszeg odafent. Azt akartam, hogy ahhoz hasonlítsátok az árakat. Köszönöm...

Várom a további válaszaitokat is!!!

2016. ápr. 11. 20:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Oké nem rosszindulatból írtam én sem, csak ez így furán hangzott hogy kijön-e de csak azt egyen :)


Bár teszem hozzá van előételnek saláta, desszertnek sok helyen gyümölcs vagy sajttál is, szóval nem csak édesség.


Csupán főételre, italra, elég lehet a 10.000ft, de érdemes a biztonság kedvéért többet vinni, ha mégis megkívántok valamit. Főleg ha egy koktélt vagy bort/pezsgőt is kértek, az jelentősen meg tudja dobni az árakat.


A legtöbb helyen érdemes asztalt foglalni, mert így előre közölheted, hogy milyen asztalt szeretnél (pl. csendes, szép kilátás, 2 személyre, félreeső helyen, stb.). Ha nem foglalsz és csak beestek, akkor lehet, hogy egy nem épp ideális asztalt kaptok vagy hely sincs.

2016. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Szia. Na mi lett? Gondolom már voltatok azota de azert leirom a tapasztalatom. Mi 20 ezer alatt még nem tudtunk ott enni de inkabb 30 körül szokott lenni a vége két főre. Jo ebben van előétel (általában shrimp martogatossal) és desszert is amik önmagukban is nagyon drágák illetve alkohol. Mégis azt javaslom hogy ha 10ezret szánsz rá akkor valassz egy olcsobb helyet mert szerintem nem lesz elég akkor sem ha csak főetelt fogyasztatok.
2016. máj. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!