Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A vegánok tönkre akarják...

A vegánok tönkre akarják tenni a hús és tejipart és vajon sikerül is nekik?

Figyelt kérdés
2021. júl. 30. 09:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos nem úgy néz ki.
2021. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Bizony. És a Soros Gyurka pénzeli őket Bill Gates utasítására.
2021. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Én is azt mondom, hogy sajnos nem. Nem fog sikerülni, olyan nincs hogy a föld teljes népessége átálljon vega életmódra, tehát továbbra is lesz hús és tejipar.


Ettől függetlenül talán az lehetséges hogy meg lesz reformálva és némileg jobb bánásmódban részesülnek majd az ottani állatok

2021. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Sajnos nem, pedig én örülnék neki. Igen, Soros fizet engem is.
2021. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
26%

nem vega meg vegán életmód kéne, menjen a francba aki azt akarja.


és azzal mi van aki alig ehet zöldséget, gyümölcsöt, mert ételérzékeny?


a nagyipari állattartást és élelmiszeripart kéne jelentősen megreformálni inkább...

2021. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Megértem, hogy miért akarják "tönkretenni", de sikerülni biztos nem fog nekik.
2021. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Azért ez elég gyenge érv (5) :D Állati eredetű dolgokra jóval többen érzékenyek. De nyilván nem kell a boomer gondolkodású magyaroktól magasröptű érveket várni...
2021. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%
én meg a fruktózra erősen, és húst eszek hússal, tojást, tejterméket. Na bumm :D egyébként többezren vagyunk fruktózosak, nem fog senki pár nyominger újhullámos miatt éhezni, kösz ;)
2021. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Attól még nem szünne meg a teljes húsipar, ha nem húst hússal enne az emberek igen nagy %-a...csak pöppet etikusabb lehetne. Na, bumm! "pár nyominger újhullámos miatt" ilyet is csak egy tájékozatlan kispolgár ír.
2021. júl. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Bocs, de te kezdted a boomerezést :D kispolgár, ez a duma,istenem... az egyetemi szakomon is rengeteg ilyen 'hipster' divatvegán volt, aztán ott vásároltak minden délután a plázában :DD


hagyjál ezzel az etikus maszlaggal, a családom kisvárosban, illetve mostmár falun él, maguknak termelnek, gyakran kapok házi tojást. Ott nincs légszennyezés sem. Te magadnak termelsz? :))

2021. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!