Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hogy lehet hogy 2021-ben a Mc...

Hogy lehet hogy 2021-ben a Mc Donald's-ban nincs vega opció?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyen helyen enni, de most hajnalig tartó bulizás után az egyetlen nyitvatartó kajaforrás a meki volt. Kivártam a sorom a mc drivenál, majd a kiszolgáló közölte hogy nincs vega opció, de bármilyen szendvicset el tudnak készíteni hús nélkül. Wtf?! Még azt esetleg megérteném, hogy vegán opciójuk nincs, de hogy egy sima vega burgerük ne legyen?

2021. aug. 22. 14:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%

Ennek mi köze a 2021-hez?

Ha úgy ítélik, hogy nincs rá elég kereslet, akkor nem lesz, ha pedig van rá, akkor lesz, naptártól függetlenül.

2021. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Ha nincs rá kereslet, miért lenne - ugyanakkor, mint felajánlották "bármilyen szendvicset el tudnak készíteni hús nélkül" - tehát üzletileg teljesen korrektek voltak!
2021. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Én sem szoktam enni,de azért hirdetésekből is látom a kínálatot,és én a vegánt sem értem meg őszintén. Egyre több embernek van ételallergiája,vagy tér át vegánra,elég népszerű lett,szerintem legalább ez lehetne. Persze drágább is az alapanyag hozzá.
2021. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Van rá kereslet, honnan szeditek hogy nincs? Az elmúlt években ezerszám jelentek meg kül. vega-vegán opciók! Már minden utolsó kis szutyok büfének is van vega opciója.
2021. aug. 22. 14:49
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

"Van rá kereslet, honnan szeditek hogy nincs?"

A van rá kereslet nem azt jelenti hogy máshol van, aki vesz egy vegán burgert. Hanem konkrétan a McDonald'sba kell egy akkora mennyiségű állandó vásárló, hogy nekik megérje ilyesmit forgalmazni.

Nem mellesleg volt nekik McVeggie burgerük, amit pont azért hagytak abba, mert nem volt rá akkora kereslet hogy megérje nekik. Plusz tavaly óta tesztelgetik a McPlant burgert (csak épp nem itt), de ahogy hallom, ez sem aratott akkora nagy sikert.

2021. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert aki vegán az nem a mekibe jár, így nem éri meg nekik
2021. aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez Magyarország itt sok minden nincs ami mondjuk Ausztriában vagy Németországban van ,a mekinek van vegetáriánus szendvicsi mindkét országban.


[link]


[link]

2021. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
a Burger Kinges plant based burger is megy, szerintem simán menne a mekis is :)
2021. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Nem mellesleg volt nekik McVeggie burgerük, amit pont azért hagytak abba, mert nem volt rá akkora kereslet hogy megérje nekik. "


Ha jól emlékszem kipróbáltam, és borzalmas volt, a Burger Kinges vegán burger mérföldekkel lekörözi, nem csodálom hogy az a mai napig fut!

2021. aug. 22. 15:25
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Azért mert neked kell, az nem azt jelenti, hogy nekik megéri nekik csinálni.
2021. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!