Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Hol lehet vegán mikulás...

Hol lehet vegán mikulás illetve vegán szaloncukrot kapni jó aron?

Figyelt kérdés
Akár online, akár üzletben. Tudom hogy drágák mindenhol de hátha van itt valaki aki tud olcsóbb helyről is. De a legfontosabb hogy jó ízük legyen és meg egye a kislányom! :) köszönöm
2021. nov. 19. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Vegán mikulás: paleobon ~800.-

Almitas szaloncukrok ~2300.-

Tolna megyéről tudok nyilatkozni, hogy hol lehet kapni de az hiszem nem postáznak.

2021. nov. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Igazából sok étcsoki vegán.
2021. nov. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Hát én egy-két ilyet találtam. Aldiban van a kimérős kókuszos, az összetevői alapján vegán. Meg asszem láttam szamosi marcipánost, meg valamilyen cukormenteset (talán az is mandulás vagy marcipános), az is vegán volt.

De valami 2000 Ft/doboz. Nem élek ilyenekkel, sajnos nem fér bele az életmódomba ennyi üres kalória, de pár darab kókuszos aldisat vettem, az finom volt.

Szerintem ezek nagyon drágák, én akkor már inkább csinálnék házilag.

2021. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
88%

Szia :)

Lidl-ben dolgozom, van nálunk nagy csomag vegán, zselés Favorina szaloncukor. Kb egy fát lehet feldíszíteni vele, még nem kóstoltam, mert Márton óta téné-zek xd . Kb 500 Ft

Van nálunk Szamos szaloncukor is, 2000 Ft/csomag asszem

Van Speculatius keksz. Giganagy csomag. Szép, fehér Favorinás csomagolás, ha jól emlékszem 600 Ft

2021. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:
100%

Gyereket nem nevelek, és másra sem erőltetem rá az életformámat. Mindenki azt eszik, olyan terméket/szolgáltatást vesz igénybe, ami neki tetszik.

.

Az már más dolog, hogy én nem veszek olyan terméket, ami állati eredetű.

Csendben örülök csak, amikor meglátom, hogy a boltban még egy, vagy még 2, 3 stb vegán termék van a polcon, mert ez azt jelenti, hogy van rá kereslet:)

Szerintem sok más vegán ember is hasonlóan gondolkodik.

Nem értem, hogy ez miért kártékony

2021. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!