Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi egy db toffife, vagy...

Napi egy db toffife, vagy szaloncukor mini bonbon belefér a súlytartásba, egészséges életvitelbe?

Figyelt kérdés
Nyár eleje óta már teljesen egészséges életmódot folytatok és kiegyensúlyozottan táplálkozok és mozgok egyaránt. De sajnos, hogy nemsokára beköszönt a mikulás, Advent majd a karácsonyi időszak nehezebb lemondani a régen imádott dolgokról. Szerintetek beleférne, ha a saját adventi naptáram minden napra tartalmazna egy szem nyalánkságot az alábbiakból?

2013. nov. 6. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jèzusom, sùlytartásról beszèlünk... Hogy ne fèrne bele?
2013. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Mondom, hogy magamon mit vettem észre:

1. ha megeszek egyet, kéne a második

2. ha megettem egyet mondjuk délben, akkor este is megkívánom

3. ha nem ettem napok óta, akkor nem kívánom

4. ha pár hete nem ettem, akkor már nem is jut eszembe


És erre jön a karácsony. Amikor hízok. De nem baj, mert van egy évem, hogy lefogyjam.


Hát, ha nem én mondanám, azt gondolnám, hogy ezt meg egy hülye nő írta....:)

2013. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Egészséghez köze sincs.


De csak téged érdekel, hogy milyen kompromisszumokat hozol. Senki sem kéri számon rajtad, de nyilván célszerűbb cukor-tejmentes édességet enni, mint cukrosat, tejeset. De ki mit igényel magának.

2013. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hízni nem fogsz tőle, de viszont a 2. válaszban ott a pont..:)
2013. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!