Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » A megmaradt csokikkal, szalonc...

A megmaradt csokikkal, szaloncukrokkal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Maradt még egy rakat csoki, szaloncukor stb. a téli ünnepekről, amiket már senki sem akar megenni. Farsangkor fánkot ettünk, meg nyilván ettünk belőle sokat, de még maradt. A nagyböjti időszak alatt nem illik ilyeneket enni, valamint én például nem is ehetem meg, mert például az ilyenekről mondtam le (nem csak erről). Húsvétkor, meg szerintem egy kicsit furcsán néznének ránk, hogy csokimikulást, szaloncukrokat, meg ilyen karácsonyi édességeket eszünk és, ha odaadnám valakinek, az is körberöhögné magát, hogy téli ünnepi édességeket ajándékozok húsvétkor. Jövőre csak nem tehetjük el... XDD :-D Mit javasoltok?

2021. márc. 7. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aztán kit érdekel, hogy mit esztek húsvétkor. Kicsomagolod, összetöröd és fel sem lehet ismerni.
2021. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj belőle forró csokit vagy csokikrémes sütit.
2021. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mind a kettő jó ötlet! :-)
2021. márc. 7. 11:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megmaradt csokikból én sütit szoktam csinálni, úgy már vendégeknek is bátran lehet adni
2021. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4-esnek is köszi! :-) Nem baj, hogy nagy része tejcsoki??

Szerencsére mézeskalácsból, meg szaloncukorból csak egy mézeskalácsház, meg a karácsonyfánkon lévő mézeskalácsok és szaloncukrok maradtak meg.

2021. márc. 7. 15:13
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

A csövesek örülnének neki.

Legközelebb vegyél kevesebbet.

2021. márc. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Vannak szegények akiknek szokás gyűjteni.

Nem tudom hol. Krisnásoknál talán.

2021. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó... Nem ipari mennyiségű csokoládé maradt, hanem 1-2 ajándékos szatyornyi, ezért meg felesleges lenne.
2021. márc. 7. 16:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Dehogy baj, van olyan süti, amibe még finomabb is a tejcsoki. Csinálhatsz csokidarabos muffint, csokikrémes sütit de akár olyat is, aminek a tésztájába kevered bele a már megolvasztott csokit (ezeknél óvatosan a cukorral, mert tejcsoki esetén ugye már az is édes). Elég sok lehetőség van, csak rajtatok áll, hogy mit szerettek :)
2021. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. márc. 7. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!