Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tudnátok írni vegán ételeket?

Tudnátok írni vegán ételeket?

Figyelt kérdés

Amik megvásárolhatók pl. tescoba

lehet csoki, keksz bármi.

Illetve a rice up puffasztott rizs is az, ha jól tudom (?)



Köszönöm előre is!🥰


2021. dec. 12. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
2021. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van a tesconak új saját márkás vegán termékcsaládja, a plant chef. Egész jó, az egyik levest kifejezetten szeretem. A puffasztott rizsre sajnos nem tudok válaszolni.
2021. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Konkrétan mi érdekel? Alapanyagok? Készételek? Millió lehetőség van. Soroljunk fel mindent?
2021. dec. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

10:57 és 12:31 köszönöm szépen✨☺️


12:54 bármi jöhet:)) minden érdekel

2021. dec. 12. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Most komolyan azt várod, hogy minden vegán opciót felsoroljunk?

Legyél kicsit önállóbb...

Minden vegán, amiben nincs állati eredetű dolog.

2021. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Főételnek ott van a kenyér. Persze nem a fehér hanem a teljes kiőrlésű. Írtad hogy megvásárolható legyen, de ha lehet akkor inkább otthon készített. Lehet tenni bele magvakat (tökmag, szezámmag, napraforgómag, lenmag stb) és nagyon egészséges. Nem kell bele semmi állati eredetű, én még olajat se teszek de a receptekben sokszor írja.

Édességek közül az oreo asszem van vegan is belőle.

Sima sós chipsekben sincs szerintem semmi állati eredetű, de azért olvasd el előtte.

Tésztának a teljes kiörlésűekbe általában nem tesznek tojást én olyat szoktam venni.

Ennyi jutott hirtelen eszembe

2021. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!