Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánként milyen ételt lehet...

Vegánként milyen ételt lehet főzni lisztből, cukorból és napraforgó olajból?

Figyelt kérdés
Az un. “alapélelmiszerek” közül csak ezek nem állati eredetűek…

2022. jan. 13. 20:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Palacsinta. Az előző válaszoló valószínűleg churrosra gondolt, aminek a tésztája a lángoshoz hasonló, de általában édesen fogyasztják. Ehhez már kell élesztő, ami valószínűleg mindenkinél hever otthon, aki szokott főzni. Élesztővel már lehet készíteni belőle lángost vagy fánkot is.
2022. jan. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
24%
Még akár egy alap tortát is
2022. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
12-es: ugyan írd már le, MILYEN tortát lehet csak lisztböl meg cukorból sütni!
2022. jan. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%

[link]

Liszt, cukor és olaj. Jó kell hozzá egy kis sütőpor is, de pl kenyeret lehet vadkovásszal, ahhoz nem kell semmi más, csak idő. Azért felteszem a nemvegánok is használnak mást mint a felsorolt termékek.

2022. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Bocs mindenki! Igen, a churrosra gondoltam! Amit énn láttam recept, ahhoz nem kellett élesztő. Gyakorlatilag ilyen rántás szerű dolgot formáztak kukac/kígyó alakúra, és olajban kisütötték, fahéjas cukorral megszórták.
2022. jan. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
16%
Lisztből, cukorból, vízből kis olajjal csinálsz tortalapot,hozzá cukorból és vízből karamellszirupot, kész a torta. Ha sósat akarsz , akkor csak tojásmentes főtt tészta, vagy olajban sütött fánkféle,esetleg maceszgombóc tojás nélkül.
2022. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21%

Lisztből, cukorból, vízből kis olajjal csinálsz tortalapot"


Ez NEM tortalap lesz, haben beton!

2022. jan. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Jaj nem mondtam hogy finom lesz. A feladat az volt, hogy ezekből a hozzávalókból hozd ki a legjobbat. Nyilván nincs értelme a feladatnak, de legalább a kérdésre válaszoltam.
2022. jan. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg ez a kérdés is mehetne a politika rovatba, mert egész nyilvánvalóan ilyen célzattal íródott...
2022. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

kis vizet ha adsz hozzá, tudsz csinálni pitealapot, amit meg tudsz tölteni sósan v édesen is, lehet egy quiche-nek az alapja, de gyümölcsös, illetve csokis pitét is csinálhatsz.


az én pate feuilleté receptem:


250 g liszt

kb 1-1,2 deci olaj

kb 10 cl víz

fűszerek ízlés szerint

2022. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!