Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit kezdjek ennyi zöldséggel?

Mit kezdjek ennyi zöldséggel?

Figyelt kérdés

Csináltam egy kis konyha kertet.

Alap zöldségek: paradicsom, paprika, uborka, cukkini.


Az a baj hogy túl sokat teremnek.


A hűtőben már kb a felső polc 20 kiló paradicsom, középső polc mégtöbb paradicsom, paprika, uborka stb.


De amitől félek az a cukkini.


Elvileg kb egy nagyobb kígyó uborka méretét kéne hogy el érje. De itt meg valami mutáns 1 méteres cuccok nőnek. (Meg kb 1 kilós paradicsomok)


Én ezt hónapok alatt se zabálnám fel, ez nagyon nagy hiba volt.


Pedig csak pár sor ilyen pici ültetvény van.


2022. aug. 29. 19:46
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
97%

Akkor kell egy másik fagyasztó - télen igen jól jönnek a zöldségfélék -, és nem csak húsokat lehet/kell lefagyasztani. Meg mellesleg a zöldségek egészségesebbek is, mint a sok hús.

Nekem mindig jóval több zöldség van lefagyasztva, mint hús, azt mindig lehet kapni, jó minöségü zöldséget nem.


Egyébként a neten keress recepteket, rengeteg más is van, mint rántott cukkini!

2022. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Paprikából meg a paradicsom egy részéből például remek lecsót tudsz befőzni. A paradicsom másik részét meg magában főzitek be, estleg pürének is. Tudom hogy sok vele a meló, de hidd el megéri a fáradozást.
2022. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Tócsni? Én nem tudom hogy az mi :(



"lehet adna mást cserébe, és pont a te zöldségeidre lenne igénye és adna cserébe tojást vagy nemtudom"


Az tény hogy itt ordítanak a csirkék, általában hajnal körül.


De nem hiszem hogy itt bárki is tojást termelne. Vagy ha igen, én nem ismerem...

2022. aug. 29. 20:37
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy nem tudnád, ennek az ételnek van azthiszem a legtöbb elnevezése itthon. lapcsánka esetleg? itt így hívjuk. reszelt cukkini, só-bors-fokhagyma, és liszt összekeverve kisütni serpenyőben lepényszerűen
2022. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
97%
2022. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"De nem hiszem hogy itt bárki is tojást termelne. Vagy ha igen, én nem ismerem..."


Ahol csirke van, ott általában tojást is termelnek

2022. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Főzz be lecsót. Cukkinisat es simát is.

Illetve lecsót darálva is eltehetsz lecsóalapnak, jo lesz ha lwgkozelebb porkoltot csimalsz, csomo idot sporolsz

Cukkinit lehet szeoetelve panirozni es folpavk kozott fagyasztani.

Ileltve reszelve kinyomkodva fagyasztani es utana kaprosan elkesziteni ugy mint a tokfozeleket

2022. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Lecsót eltenni üvegbe, paradicsomlevet eltenni, paprikakrém, uborkát savanyúságnak, vagy csinálni ilyen dobálós levet, cukkini mehet a lecsóba, vagy fagyasztani. Cukkinis dolgok még: cukkinis rántotta, egyben sült, fasírt, párolva köretnek, leves
2022. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
és cukkinifőzelék
2022. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 NTBS ***** válasza:
100%
Befőzöd.
2022. aug. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!