Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! mi a kedvenc...

Vegetáriánusok! mi a kedvenc vega ételetek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 20. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Lakto-ovo Vega vagyok, nemrég kezdtem úgymond, de általában főtt ételnek vagy vegetáriánus tálat választok (rántott sajt, rántott karfiol, rántott cukkini), vagy vegyes sajttálat (ezen található rántott camambert, chilis sajt nuggets és cheddar sajt korong), meg néha van, hogy rántott gombát kérek. Ahogy kiderült, imádom a sajtot, a lakto-hoz viszont csak azért teszem hozzá, hogy lakto-ovo mert, igaz, hogy tojást önmagában is elég ritkán eszek, de például nem izgat, hogy bármi amit megleszek tartalmaz e tojást/tojásport. De aztán lehet, hogy később még szigoritok rajta és a tojást is elhagyom, ha egyébként se nagyon fogyasztom. De az is lehet, hogy maradok a jelenlegi allaspontnal még nem tudom:)

A lényeg, hogy hús ne legyen, ne haljon meg miattam állat.

2022. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
89%
Almás-diós céklasaláta. Imádom!
2022. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Különböző ramen, ramyun levesek, távolkeleti levesek, ezeket szinte folyamatosan készítjük itthon, nem lehet ráunni.
2022. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
1: a tej és tojás iparban is a kizsigerelt állatokat levágjak és megeszik. Csak úgy mondom.
2022. nov. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28%
Kecskesajtos hamburger ♥️
2022. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kései Sirató ***** válasza:
78%
Csicseriborsó saláta, rántott karfiol, grízgaluska leves.
2022. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nyers répa
2023. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Rántott sajt.
2023. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!