Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Csicseriborsó liszttel készült...

Csicseriborsó liszttel készült étel állaga?

Figyelt kérdés

Több receptben láttam, hogy párolt/sült zöldségeket megszórnak csicseriliszttel és úgy pirítják még kicsit.

A kérdésem, mennyiben lenne más, ha helyette buzalisztet használnék?

Magyarázat: egy receptet szeretnék kipróbálni és csak emiatt (1 evökanálnyi kellene) nem akarnék egy csomaggal venni.

Kérem, ha valakinek van tapasztalata, segítsen a válaszával. Köszi elöre is



#csicseriborsó liszt #buzalisz
2023. jan. 28. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csicseriborsó lisztnek víz megkötő képessége van. Sok fajta étkezésbe beépíthető. Pl. tojáshelyettesítőként is. Nyugodtan használhatod finom lesz és ropogós a zöldség.
2023. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Használhatsz helyette étkezési keményítőt.
2023. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es: fordítva értettem, nincs itthon csicseriliszt és egy kanálnyi miatt nem akarnék venni.
2023. jan. 28. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Félreértettelek.) Szerintem el is hagyhatod. De jó lehet még a kukoricaliszt is . Vagy amit a 2-es válaszoló írt.
2023. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, gondoltam, hogy ez volt. Ennek ellenére hasznos a válaszod, lehet, hogy idövel mégis kipróbálom úgy is.

A 2-esnek is köszönöm a segítségét!

2023. jan. 28. 18:38
 6/6 xp ali ***** válasza:
Jó a sárgaborsó liszt is. Meg tulképpen akármilyen liszt.
2023. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!