Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy a vegánok kizárólag salátát, gyümölcsöt, és zöld dolgokat esznek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 13:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

#9, olvasd el mégegyszer a 7-es választ. Nem azt írta, hogy a vegánok rántott sajtot esznek, hanem azt, hogy a suttyók a húsmentes életet a rántott sajttal azonosítják.

Nem téved, hiszen az éttermek 90%-a húsmentes fogásként rántott sajtot, vagy rántott gombát kínál.

2023. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
32%

#7 Egyesek sok pénzre, mások boldogságra vágynak az életben.

Megint másoknak azonban az értő olvasás képessége lenne a legnagyobb kincs.

2023. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hiszem, hogy van ilyen hülye, ezekben ugyanis nincs sok energia. Biztos tudja, hogy esznek még pl. gabonákat, hüvelyeseket, egyéb növényeket, pl. krumplit is.
2023. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert az embereket akik mindent esznek, nem érdekli, hogy mit jelent, hogy vegán, vega stb. Miért foglalkoznának ezzel? Én mindenevő vagyok es abszolút nem zavar, ha más máshogy él, de nem is érdekel, ki mit eszik, iszik. Szerintem mindenki magánügye.
2023. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!