Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok, elítélitek a kávét,...

Vegánok, elítélitek a kávét, pálmaolajat, mandulát, avokádót, csokit, eszegető embereket?

Figyelt kérdés
Ezek termesztése súlyos hatással van a természetre, az állatok élőhelyére. Azaz állatoknak szenvedést vagy halált okoz.
2023. máj. 14. 10:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem. A husevoket sem. Amúgy én igyekszem odafigyelni arra, hogy helyi szezonálisat egyek, kávét nem iszom, csokit meg csak akkor eszek, ha megjon XD de olyankor muszáj.

Mindenesetre odafigyelek, amennyire tudok, de én is csak ember vagyok, tökéletesen úgyse lehet csinálni (sőt nem is tudjuk mi a legjobb megoldás), más helyett meg nem akarok döntéseket hozni. (ettől független baromira zavar az állatok lemészárlása, de általában az emberek nem úgy eszik a húst, hogy ezt összekötnék azzal, hogy mennyit szenvednek emiatt azok a csirkék, disznók, marhák.., ergó semmi értelme elítélni miatta bárkit is)

2023. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!