Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan margarin, ami nem...

Van olyan margarin, ami nem tartalmaz napraforgóolajat, repceolajat, pálmaolajat, kókuszolajat? Hanem pl olívaolajból van?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nem.

Valamelyiket muszáj tartalmaznia.

2022. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 scamdemic ***** válasza:
71%
Margarint nem eszem (pont azért, mert egészségtelen), viszont néha eszem tökmagolajos kenyeret. Locsolok a (rozs)kenyérre, aztán szétkenem. Néha persze, átfolyik rajta, de azt a végén felnyalom. :) Kicsit megsózva, többféle retekkel, újhagymával, kígyóuborkával, paradicsommal fogyasztom. Ugyanígy működhet olívaolajjal is a dolog, azt még nem próbáltam.
2022. nov. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Oké, de nézd csak a kulcsszavakat. Nekem sokféle étolaj egyáltalán nem jó.

Nem szoktam margarint enni amúgy, de ha lenne olyan, ami csak olívaolajból készült, azt kipróbálnám.


Sajnos a tökmagolaj sem jó nekem. Már rengeteg félét kipróbáltam és eddig kizárólag az olívaolaj volt jó, abból is csak a jobb fajták. :(

2022. nov. 29. 02:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy olyat szoktam enni, hogy kenyér olívaolajjal és egyebekkel.
2022. nov. 29. 02:41
 5/12 scamdemic ***** válasza:
100%
Hát akkor egyél olyat, ami bevált. A kendermagolaj is nagyon egészséges, azt próbáltad már?
2022. dec. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, próbáltam. Rengeteg félét kipróbáltam.

Nézd meg kérlek a Solio honlapját, azok közül is nagyon sokat kipróbáltam régebben.

2022. dec. 1. 02:10
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Iszonyatos urban téveszme, hogy minden margarinos vajkrém egészségtelen lenne. Mára már a nagy cégek visszatértek a régi jó készítésre és a margarin eredete egészségesebb vajkrém volt. Tudományosan is alátámasztották, hogy fals az egész szidalom. Tanítják is már. Illendő lenne utánanézni és nem tovább éltetni böszmeséget. Én a házivaj 80%-os zsírját szidom és jobban szeretem a margarint helyette. Mértékkel egyik sem rosszabb a másiknál.
2022. dec. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De nekem nem jó a kókuszolaj, a pálmaolaj, a napraforgó olaj, a legtöbb margarin pedig ezekből készült.
2022. dec. 27. 03:05
 9/12 A kérdező kommentje:

Tehát teljesen mindegy, hogy pl önálló kókuszolaj vagy margarinban lévő kókuszolaj, nekem ígyis-úgyis rossz.

A kókuszolajra és a többi felsoroltra nagyon rosszul reagál a szervezetem. Sajnos.

2022. dec. 27. 03:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja és nekem a vaj sem jó. Az olajos magvak sem, néhány kivétellel.
2022. dec. 27. 03:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!