Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Marton Melinda főzőtanfolyam?

Marton Melinda főzőtanfolyam?

Figyelt kérdés
Melyiken voltál? Mik a tapasztalatok?
2023. júl. 2. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Egyiken sem. A tapasztalat az, hogy az internet korszakát éljük. Bármit, szó szerint bármit akarsz főzni sütni, van fent rőla olyan videó ahol lépésről lépésre végigvezetnek. Felesleges főzőtanfolyamra pénzt kiadni. Ott csak elmondják ugyan azt, amit minden főzős videóban amit ingyen nézhetsz. Persze ha sok pénzed van és unatkozol, miért ne...
2023. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a hatalmas vizfeju no mondja meg a frankot testtudatos taplalkozasrol??
2023. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tapasztalatokat írjatok légyszi
2023. júl. 17. 18:12
 4/5 A kérdező kommentje:
hát én kérdeztem tőle valamit erre vissza sem írt. Megkérdeztem utána, hogy használja e még a facebook oldalát (mivel nem válaszolt) erre letiltott. Ez régebben történt. Később kommentben egy másik profilomból megírtam neki hozzászólásban, hogy nekem nem sikerült jól az elkészített ételreceptje erre üzenetet írt nekem, (nem kommentben válaszolt!) hogy én hogy merek neki ilyet írni kommentben, amikor ő ilyen-olyan kitűntetett valaki és hogy üzenetben írjam meg neki ha problémám van vele, ne húzzam le az ő hírnevét ilyen hozzászólásokkal. Nem értette meg, hogy én nem az ő receptjére írtam, hogy rossz, csak annyit írtam hogy nekem nem sikerült jól biztosan én rontottam el valamit, mellesleg a múltkor is letiltott egy teljesen átlagos kérdés feltétele után.
2023. okt. 23. 11:18
 5/5 anonim válasza:
Biztos jó, ízek harmóniája lesz belőle
2023. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!