Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vendégségbe megyek. Milyen...

Vendégségbe megyek. Milyen ételt vigyek?

Figyelt kérdés
Baráti összejöverelre megyek, mindenki visz valami ételt. Főleg vegánok lesznek, így vegán ételt vinnék. Fontos még, hogy gyorsan és előző este elkészíthető legyen. Még jobb lenne, ha a sütőt sem kellene bekapcsolni. (Nem tudok sok időt szakítani a 2 éves ikreim mellett.) Mindegy, hogy süti vagy bármi más.
2023. júl. 24. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Nem vagyok Vegán de,


Vegán tiramisu? Nem tudom hogy létezik-e,a simànàl csak összerakod az egészet és a hűtőbe rakod


Vagy valami vegán pudding torta, rá bogyók, stb ? Dmbe van vegán puddingpor, valószínűleg mandulaitallal vagy kokuszitallal lenne a legjobb. Plusz azt hiszem van bolt ahol lehet kapni ilyen torta tésztát és akkor nem kell külön sütni .


Bulgur mediterrán saláta ? (Nosalty YouTube csatornáján van jó videó példának)

2023. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Nosalty YouTube lejátszó listái között is vannak vegán receptek
2023. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Vigyél gyümölcsöt
2023. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Kókuszgolyó.

A klasszikus recept (amiben nincsen tej - ezt csak azért írom, mert tudom, hogy van, aki tesz bele) tökvegán, csak arra kell figyelni, hogy margarinnal csináld, ne vajjal.

2023. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
cukormentes avocado torta. Imadni fognak erte.
2023. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Kettő receptet tudok hirtelen mondani, ami eddig minden alkalommal tarolt a húsevő ismerőseim körében is, és rendszeresen újra készítem:


Ez egy főétel:

[link]


Ez pedig egy süti:

[link]


Brutál jó mindkettő. Ha kérdésed van írj nyugodtan.

2023. júl. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, mi olyan bonyolultl egy vegán muffin kikeverésén. 10 perc az alaptészta, klapszikba töltött teszel rá, amit kívánsz és megsüti a sütő.


Az ikreid rossz kifogás, hogy nincs 10 perced összedobni egy síkegyszerű tésztát.

2023. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon jókat írtatok! Utolsó, javaslom, mielőtt kommentelsz, tanulj meg szöveget értelmezni. 😉
2023. júl. 25. 15:27
 9/12 Kései Sirató ***** válasza:
0%
Vigyél hidegtálat, pl. kaszinótojást!
2023. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
9: jah, vagy tepertőt meg kacsazsírt, végülis az sem hús
2023. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!