Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha vendégségbe megyek és...

Ha vendégségbe megyek és ajándéként sütök sütit az nem sértő a házi asszony részére? Meg kérdezem, hogy mit szól hozzá vagy csak vigyem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy vinnék sütit ,hogy ennyivel kevesebb legyen dolga akihez megyünk...
2011. dec. 12. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, mit vihetsz, vagy konkrétan, hogy örülnének-e egy kis sütinek. Így tiszta. Bár vendégségbe általában nem sütit szoktak vinni, ha csak nem olyan "közösen dobjuk össze" jellegű a buli.
2011. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Én szeretek sütni, de nem venném zokon, ha hoznának.
2011. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Attól függ milyen egyéniség a háziasszony!

Ha "ő a legjobb és csak ő tud - szerinte" , akkor ne vigyél, de ha átlagos és szeretetből csinálja (a vendéglátást) biztosan nem veszi zokon. Én örülnék neki.

Arról nem beszélve hogy így nincs olyan "most elmegyünk és ingyen jól bekajálunk" kinézete. (Egy-két ismerősömből indultam ki az utolsó mondatomnál!)

2011. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi mikor összeülünk akkor midnig hoz valaki valami kis sütit, szerintem nem gáz.
2011. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg vele előbb, én inkább italt vinnék és valami bonbont, esetleg virágot.
2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

a dolga nem lesz kevesebb, mindenképpen remekel valami sütivel. ha még be is jelented, hogy vinnél Te is, akaratlanul is versenyhelyzetbe hozod.

a szándékodat nem vitatom, de ismerve a női lelket,én nem vinnék,sem meglepiként, sem megbeszélve sem. ha rákérdezel, nyilván azt mondja, hogy persze, oké...., de, hogy mit gondol sosem derül ki.

ez csak évek alatt nagyon összeszokott csapatnál működik, hogy megbeszéljük ki mit hoz.

2011. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Felhívnám előtte telefonon: "arra gondoltam, hogy ... ezáltal neked is kevesebb lenne a dolgod, mi annak is nagyon örülünk, hogy együtt lehetünk veletek."

Vagy valami hasonló szöveggel. Aztán majd látod, mit válaszol.

2011. dec. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!