Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van a Haménak vegán és vegetár...

Van a Haménak vegán és vegetáriánus pástétoma. Néha veszünk olyat - nekem CSAK az OLÍVÁS jön be. Hogyan lehetne olyan ízű pástétomot készíteni úgy, hogy ne legyen benne nátrium-glutamát?

Figyelt kérdés

Lehetőleg gabonamentesen és hüvelyes mentesen. Álgabona lehet benne (hajdina, kinoa).

Vegán kivitelezésben érdekel!



2023. aug. 10. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kéne szétszedni a vega/vegán/növényi étrend témaköröket, mert itt aztán minden van.
2023. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
És hogy kifejtsem: a kérdező az egészsége miatt akar növényi alapanyagokból valamit megcsinálni, aminek sok köze nincs a veganizmushoz (de többször szerepel a kérdésben/leírásban), és ez be van rakva a vegetáriánus témakörbe, aminek meg egyikhez sincs köze.
2023. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint is szükség lenne egy "vegán" megnevezésű kategóriára is, de mivel az nincs, ezért itt tettem fel a kérdést.

De nem csak az egészségem miatt kértem vegán formában.


Jelezted már a moderátoroknak, hogy legyen egy vegán megnevezésű kategória is?

2023. aug. 11. 01:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel olyan szinten leszűkítetted a lehetőségeket, hogy szinte semmi nem maradt, egyedül azt tudom javasolni, hogy az általad írt “álgabonákat” pürésítsd és keverd össze neked megfelelő fűszerekkel!

És ennyi!

2023. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
3: bocs, nem azért írtam mert szerintem rossz témakörbe tetted, szerintem is ebbe illik legjobban. Csak már egy ideje érződik, hogy a veganizmus pl. itt rossz helyen van.
2023. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, jó lenne egy vegán kategória!
2023. aug. 28. 06:56
 7/7 A kérdező kommentje:
#4. Hát igen.
2023. aug. 28. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!