Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Van aki növényi étrendre...

Van aki növényi étrendre váltott, és ezáltal kigyógyult valamilyen krónikus vagy halálos betegségből pl.daganat, cukorbetegség, SM stb.?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, leírnád, hogy miből, és mennyi idő alatt?

2023. szept. 24. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Fb teljesértékű növényi étrend, sok sztori van.
2023. szept. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A TÉNÉ csoportra gondolsz? Onnan már kiléptem, mert engem zavart, amilyen agresszívan reagálnak ott 1-1 recept megosztásra. (Nem az enyémre, én passzív tag voltam, inspirálódni szerettem volna.) Egyébként nem találkoztam recepten kívül más témával. Vagy ez másik csoport?
2023. szept. 24. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem halálos betegség, "csak" migrén, de havonta 2-3 alkalommal legalább egy napig nem láttam, annyira rosszul voltam töle. Semmiféle kezelés, gyógyszer nem segített, egy barátom javasolta, hogy próbáljam ki a növényi étrendeet.

Ennek most 5 éve, azóta egyetlen egyszer sem volt migrénem, szóval nekem nagyon megérte.

Emellett gyakran volt korábban vesegyulladásom, vizesedtem, a vérnyomásom magasabb volt az optimálisnál (nem extrém, de nem is jó), az izületeim gyakran fájtak, ezek mind megszüntek idöközben.

2023. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3#! Igen, ilyenekre gondolok.
2023. szept. 24. 16:07
 5/5 anonim ***** válasza:
6%
anyum allergias volt a tojasra gyerekkora ota...ilyen paleo szerint esznek es mostmar tud tojast enni .
2023. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!