Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukorbetegek ehetnek leveles...

Cukorbetegek ehetnek leveles tésztát?

Figyelt kérdés
Nekem 1-es típusú diabéteszem van, és rákívántam a leveles tésztából készült nasikra.

2022. márc. 28. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
HA belefér a keretedbe, akkor igen. De nagyon oda kell figyelni, mert hamar túl sokat eszel belöle.
2022. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mértékkel igen. Én ugyan kettes típusú vagyok, inzulin és gyógyszer nélkül, viszont én ilyenekből is szoktam enni, csak próbálok mértékkel, és nyilván próbálok nem olyan gyakran ilyeneket fogyasztani.
2022. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. márc. 28. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 1-es vagyok és szoktam enni. Sőt, cukros sütiket is szoktam, persze csak mértekkel, és nem délután pl 4-kor vagy este 10-kor, hanem mondjuj vacsoraidőben. Pl ha 2 szelet kenyeret ennék vacsira, akkor csak 1 szeletet eszek és sütit.
2022. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 2. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!