Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Budapesten hol szoktatok...

Budapesten hol szoktatok venni vegán sajtokat?

Figyelt kérdés
Milyen üzletekben szoktatok látni vegán sajtokat?
2023. okt. 14. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bio boltokban ahol árulnak diétás mindenmentes lisztet pl szafi free cuccokat ott szokott lenni.De egyébként auchan( Miskolc) Van egy részleg ahol van mindenféle vegán hűtött cucc.Violife sajtra gondolsz?
2023. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Ha "vegán", akkor az nem sajt :)
2023. okt. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
oké de mi ezt ìgy hívjuk.Tejfehérje allergiás vagyok és violife sajtot eszem a csomagolására ez van írva bármennyire is mindenki tudja hogy az nem sajt.
2023. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
minden bio boltban de mar lidlben is van
2023. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A bioboltokkal lehet a legbiztosabbra menni, de sok Lidl, Aldi és Spar is rendelkezik ilyesmi termékekkel. Violife, ami szerintem a legfinomabb, az viszont ritkább ezekben az üzletekben. Lidl-ben a Trapi márkájú cucc szinte mindig van, viszont nekem az nagyon nem jön be :(
2023. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!