Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Tejmentes étrendhez melyik...

Tejmentes étrendhez melyik tejpótló italt ajánljátok, ami főzéshez is megfelelő?

Figyelt kérdés
2023. okt. 25. 21:32
 1/6 anonim válasza:
85%
Nekem a zabtej nagyon bevált. A tejpótlók közül talán ennek van a leghasonlóbb íze.
2023. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
+1 szavazat a zabtejre ;)
2023. okt. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindenki ízlése egyezik,én a rizstejet szeretem.
2023. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt így nem lehet megmondani. Minden márka minden terméke tök más. Vemondoból például iható a rizstej, de az összes többit utálom. Alpróból szinte mindegyik jó, de az alap ára nagyon túl van árazva, viszont manapság valahol mindig akciós 700 körül. Tesco gyári szar, a Happy meg olcsó és jó, bár abból a mandulás borzalom, összes többi jó.


Főzéshez ha tejszín kéne, akkor a tescokban mindig van Meggle növényi tejszín 370ft körül, az nagyon jó. Vemondo zabtejszín megint csak nem jó.

2023. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatokat és a hasznos infókat.
2023. okt. 27. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mit főzöl. Nekem például csokipudinghoz pont a Happy mandulaitala jött be. Minden máshoz a rizses verzió, esetleg a kókuszos. Meginni nem sok értelme van őket, hacsak nem a tej-élmény pótlására. De érdemi hasznos tápanyag nemigen van bennük, legalábbis amit én néztem, abban nem volt.


(Nekem csak egy pár hónapig volt szükségem rájuk, a fiam volt tejallergiás akit szoptattam, és a tehéntejfehérje átkerül az anyatejbe kis mennyiségben, másnapra ekcémás lett, ha véletlen ettem valami tejeset.)

nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!